Moreirense – Sp Braga Maç Tahmini
Primeira Liga · 9 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%69) · oran 1.73. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Moreirense 0.67 – 2.06 Sp Braga
En olası skorlar
0-2 14%0-1 13%0-3 10%1-1 9%1-2 9%
Neden?
- Form: Moreirense son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Sp Braga 1.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Sp Braga güç puanında 113 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%69 vs %56).
- Gol beklentisi: Moreirense 0.7 – Sp Braga 2.1; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %47.
Moreirense – Sp Braga geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Moreirense 0 galibiyet, 1 beraberlik, Sp Braga 7 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Primeira Liga | Moreirense – Sp Braga | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-04-04 | Primeira Liga | Moreirense – Sp Braga | 0-1 | Sp Braga kazandı |
| 2025-11-09 | Primeira Liga | Sp Braga – Moreirense | 2-1 | Sp Braga kazandı |
| 2025-02-03 | Primeira Liga | Moreirense – Sp Braga | 1-2 | Sp Braga kazandı |
| 2024-08-25 | Primeira Liga | Sp Braga – Moreirense | 3-1 | Sp Braga kazandı |
| 2024-02-04 | Primeira Liga | Sp Braga – Moreirense | 1-0 | Sp Braga kazandı |
| 2023-09-09 | Primeira Liga | Moreirense – Sp Braga | 2-3 | Sp Braga kazandı |
| 2022-01-30 | Primeira Liga | Sp Braga – Moreirense | 2-0 | Sp Braga kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.10 | 3.95 | 1.69 | 1.99 | 1.89 |
| Bet365 | 5.00 | 3.60 | 1.66 | 2.00 | 1.85 |
| Bet&Win | 4.75 | 3.60 | 1.70 | — | — |
| BetVictor | 4.60 | 3.60 | 1.67 | — | — |
| Betfred | 4.50 | 3.60 | 1.70 | — | — |
| Paddy Power | 4.75 | 3.70 | 1.67 | — | — |
| SkyBet | 4.60 | 3.60 | 1.67 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Moreirense – Sp Braga maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %69; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %53. Gol beklentisi Moreirense 0.67 – 2.06 Sp Braga.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Moreirense – Sp Braga maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Moreirense 0, Sp Braga 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Porto – Alverca Ev sahibi kazanır %86
- Benfica – Academico Viseu Ev sahibi kazanır %91
- Gil Vicente – Rio Ave 3.5 gol altı %77
- Moreirense – Sp Braga 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – Twente 1.5 gol üstü %88
- Kilmarnock – Celtic 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Ajax 1.5 gol üstü %87
- Sparta Rotterdam – Feyenoord 1.5 gol üstü %85
- Rangers – Hibernian 1.5 gol üstü %85
- Cottbus – Hannover 1.5 gol üstü %84
- St Pauli – Greuther Furth 1.5 gol üstü %83
- Hearts – Dundee United 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Moreirense maç tahminleri ve form
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 9 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
