Verona – Roma Maç Tahmini
Serie A · 24 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Roma kazanır (%78) · oran 1.35. En olası seçim MS 2 %78 (oran 1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Verona 0.52 – 2.23 Roma
En olası skorlar
0-2 16%0-1 14%0-3 12%1-2 8%1-1 8%
Neden?
- Form: Verona son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Roma 2.6 — Roma formda önde.
- Güç farkı belirgin: Roma güç puanında 258 puan önde.
- Hücum: Verona maç başına 0.83 gol beklentisi (xG) üretiyor, Roma 1.76. Savunmada Verona 1.49, Roma 0.99 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%75); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Verona 0.5 – Roma 2.2; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %42.
Verona – Roma geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Verona 2 galibiyet, 0 beraberlik, Roma 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Serie A | Verona – Roma | 0-2 | Roma kazandı |
| 2025-09-28 | Serie A | Roma – Verona | 2-0 | Roma kazandı |
| 2025-04-19 | Serie A | Roma – Verona | 1-0 | Roma kazandı |
| 2024-11-03 | Serie A | Verona – Roma | 3-2 | Verona kazandı |
| 2024-01-20 | Serie A | Roma – Verona | 2-1 | Roma kazandı |
| 2023-08-26 | Serie A | Verona – Roma | 2-1 | Verona kazandı |
| 2023-02-19 | Serie A | Roma – Verona | 1-0 | Roma kazandı |
| 2022-10-31 | Serie A | Verona – Roma | 1-3 | Roma kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 12.00 | 5.80 | 1.34 | 1.90 | 2.06 |
| Bet365 | 10.00 | 5.50 | 1.30 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 9.00 | 5.00 | 1.34 | — | — |
| BetVictor | 10.50 | 5.00 | 1.29 | — | — |
| Betfred | 11.00 | 5.00 | 1.30 | — | — |
| Ladbrokes | 9.00 | 5.00 | 1.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Verona – Roma maçını kim kazanır?
Modelimize göre roma kazanır ihtimali %78; beraberlik %15.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %58. Gol beklentisi Verona 0.52 – 2.23 Roma.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Verona – Roma maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Verona 2, Roma 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Parma – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Napoli – Udinese 1.5 gol üstü %77
- Cremonese – Como 1.5 gol üstü %79
- Lecce – Genoa 3.5 gol altı %79
- Milan – Cagliari 1.5 gol üstü %81
- Torino – Juventus 1.5 gol üstü %79
- Verona – Roma Deplasman kazanır %78
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Verona maç tahminleri ve form
- Roma maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
