BankoZeka

Club Brugge – Gent Maç Tahmini

Pro League · 24 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 5-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%55) · oran 1.82. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Club Brugge55% 1.82
Beraberlik20% 4.60
Gent26% 3.80

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var69% ~1.48
Karşılıklı gol yok31% ~3.09

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü88% ~1.14
2.5 gol üstü70% 1.45
3.5 gol üstü48% ~2.06

Gol beklentisi: Club Brugge 2.18 – 1.46 Gent

En olası skorlar

2-1 9%1-1 9%2-2 7%3-1 7%2-0 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Club Brugge – Gent geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Club Brugge 5 galibiyet, 2 beraberlik, Gent 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30Pro LeagueGent – Club Brugge2-1Gent kazandı
2026-05-24Pro LeagueClub Brugge – Gent5-0Club Brugge kazandı
2026-04-26Pro LeagueGent – Club Brugge0-2Club Brugge kazandı
2025-12-21Pro LeagueClub Brugge – Gent2-1Club Brugge kazandı
2025-08-31Pro LeagueGent – Club Brugge1-1Beraberlik
2025-05-01Pro LeagueClub Brugge – Gent4-1Club Brugge kazandı
2025-04-20Pro LeagueGent – Club Brugge0-5Club Brugge kazandı
2025-03-01Pro LeagueGent – Club Brugge1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.824.603.551.452.84
Bet&Win1.784.333.80——
Betfred1.734.003.75——
Ladbrokes1.754.333.75——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Club Brugge

10.30 DWaregem2-4 G
10.25 ESt Truiden3-2 G
10.10 DRAAL La Louviere1-4 G
09.20 EGenk3-0 G
09.13 EAntwerp3-1 G

Gent

11.01 DLommel SK2-0 M
10.25 EAnderlecht4-0 G
10.10 DWaregem0-2 G
09.18 EStandard2-1 G
09.13 DGenk1-1 B

Sık sorulanlar

Club Brugge – Gent maçını kim kazanır?

Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %55; beraberlik %20.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi Club Brugge 2.18 – 1.46 Gent.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %70, alt %30. 1.5 üst %88, 3.5 üst %48.

Club Brugge – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Club Brugge 5, Gent 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

24 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: