Parma – Sassuolo Maç Tahmini
Serie A · 24 Mayıs 2026 16:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Sassuolo kazanır (%38) · oran 2.78. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Parma 1.32 – 1.45 Sassuolo
En olası skorlar
1-1 13%1-2 9%0-1 9%2-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Parma son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Sassuolo 1.4 — form dengeli.
- Sassuolo güç puanında hafif önde (47 puan).
- Hücum: Parma maç başına 0.76 gol beklentisi (xG) üretiyor, Sassuolo 1.48. Savunmada Parma 1.79, Sassuolo 1.62 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Parma 1.3 – Sassuolo 1.4; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %59.
Parma – Sassuolo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Parma 4 galibiyet, 3 beraberlik, Sassuolo 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Serie A | Parma – Sassuolo | 1-0 | Parma kazandı |
| 2026-01-03 | Serie A | Sassuolo – Parma | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-05-16 | Serie A | Parma – Sassuolo | 1-3 | Sassuolo kazandı |
| 2021-01-17 | Serie A | Sassuolo – Parma | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-02-16 | Serie A | Sassuolo – Parma | 0-1 | Parma kazandı |
| 2019-09-25 | Serie A | Parma – Sassuolo | 1-0 | Parma kazandı |
| 2019-04-14 | Serie A | Sassuolo – Parma | 0-0 | Beraberlik |
| 2018-11-25 | Serie A | Parma – Sassuolo | 2-1 | Parma kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.80 | 3.40 | 2.78 | 1.97 | 2.00 |
| Bet365 | 2.70 | 3.40 | 2.63 | 1.90 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.40 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.60 | 3.40 | 2.55 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.40 | 2.60 | — | — |
| Ladbrokes | 2.50 | 3.20 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Parma – Sassuolo maçını kim kazanır?
Modelimize göre sassuolo kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Parma 1.32 – 1.45 Sassuolo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Parma – Sassuolo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Parma 4, Sassuolo 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Parma – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Napoli – Udinese 1.5 gol üstü %77
- Cremonese – Como 1.5 gol üstü %79
- Lecce – Genoa 3.5 gol altı %79
- Milan – Cagliari 1.5 gol üstü %81
- Torino – Juventus 1.5 gol üstü %79
- Verona – Roma Deplasman kazanır %78
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Parma maç tahminleri ve form
- Sassuolo maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
