Nott'm Forest – Bournemouth Maç Tahmini
Premier League · 24 Mayıs 2026 18:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Bournemouth kazanır (%47) · oran 2.16. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.39 – 1.88 Bournemouth
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%2-1 7%0-2 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Bournemouth 2.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.46 gol beklentisi (xG) üretiyor, Bournemouth 1.86. Savunmada Nott'm Forest 1.85, Bournemouth 1.47 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.4 – Bournemouth 1.9; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %68.
Nott'm Forest – Bournemouth geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nott'm Forest 0 galibiyet, 4 beraberlik, Bournemouth 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Premier League | Nott'm Forest – Bournemouth | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-26 | Premier League | Bournemouth – Nott'm Forest | 2-0 | Bournemouth kazandı |
| 2025-01-25 | Premier League | Bournemouth – Nott'm Forest | 5-0 | Bournemouth kazandı |
| 2024-08-17 | Premier League | Nott'm Forest – Bournemouth | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-04 | Premier League | Bournemouth – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-12-23 | Premier League | Nott'm Forest – Bournemouth | 2-3 | Bournemouth kazandı |
| 2023-01-21 | Premier League | Bournemouth – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-09-03 | Premier League | Nott'm Forest – Bournemouth | 2-3 | Bournemouth kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.50 | 3.90 | 2.16 | 1.63 | 2.52 |
| Bet365 | 3.30 | 3.75 | 2.05 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.70 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.75 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| Ladbrokes | 3.20 | 3.70 | 2.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Bournemouth maçını kim kazanır?
Modelimize göre bournemouth kazanır ihtimali %47; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %68. Gol beklentisi Nott'm Forest 1.39 – 1.88 Bournemouth.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %42.
Nott'm Forest – Bournemouth maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nott'm Forest 0, Bournemouth 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Burnley – Wolves 1.5 gol üstü %79
- Crystal Palace – Arsenal 1.5 gol üstü %80
- Fulham – Newcastle 1.5 gol üstü %83
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Sunderland – Chelsea 1.5 gol üstü %77
- Tottenham – Everton 1.5 gol üstü %77
- West Ham – Leeds 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
- Sp Gijon – Almeria 1.5 gol üstü %83
- St Truiden – Mechelen 1.5 gol üstü %82
- Cultural Leonesa – Burgos 3.5 gol altı %81
- Milan – Cagliari 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Bournemouth maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
