Cremonese – Como Maç Tahmini
Serie A · 24 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Como kazanır (%63) · oran 1.63. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cremonese 0.95 – 2.09 Como
En olası skorlar
0-2 10%1-1 10%1-2 10%0-1 10%0-3 7%
Neden?
- Form: Cremonese son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Como 2.0 — Como formda önde.
- Güç farkı belirgin: Como güç puanında 185 puan önde.
- Hücum: Cremonese maç başına 0.87 gol beklentisi (xG) üretiyor, Como 1.83. Savunmada Cremonese 1.36, Como 0.89 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%62); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cremonese 0.9 – Como 2.1; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %55.
Cremonese – Como geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: Cremonese 4 galibiyet, 1 beraberlik, Como 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.17 gol, karşılıklı gol oranı %83, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-24 | Serie A | Cremonese – Como | 1-4 | Como kazandı |
| 2025-09-27 | Serie A | Como – Cremonese | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-09 | Serie B | Cremonese – Como | 2-1 | Cremonese kazandı |
| 2023-10-08 | Serie B | Como – Cremonese | 1-3 | Cremonese kazandı |
| 2022-05-06 | Serie B | Como – Cremonese | 1-2 | Cremonese kazandı |
| 2022-01-15 | Serie B | Cremonese – Como | 2-0 | Cremonese kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.90 | 4.40 | 1.63 | 1.72 | 2.34 |
| Bet365 | 5.25 | 4.33 | 1.57 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 5.25 | 4.10 | 1.60 | — | — |
| BetVictor | 5.50 | 4.10 | 1.55 | — | — |
| Betfred | 5.50 | 4.20 | 1.57 | — | — |
| Ladbrokes | 5.25 | 4.00 | 1.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cremonese – Como maçını kim kazanır?
Modelimize göre como kazanır ihtimali %63; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Cremonese 0.95 – 2.09 Como.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Cremonese – Como maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada Cremonese 4, Como 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.17 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %83.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
24 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Parma – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Napoli – Udinese 1.5 gol üstü %77
- Cremonese – Como 1.5 gol üstü %79
- Lecce – Genoa 3.5 gol altı %79
- Milan – Cagliari 1.5 gol üstü %81
- Torino – Juventus 1.5 gol üstü %79
- Verona – Roma Deplasman kazanır %78
Günün en güçlü tahminleri
- Man City – Aston Villa 1.5 gol üstü %90
- Malaga – Santander 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Gent 1.5 gol üstü %88
- Brighton – Man United 1.5 gol üstü %87
- Villarreal – Ath Madrid 1.5 gol üstü %86
- Liverpool – Brentford 1.5 gol üstü %86
- Nott'm Forest – Bournemouth 1.5 gol üstü %84
- Andorra – Ceuta 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Cremonese maç tahminleri ve form
- Como maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 24 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
