Celta – Sevilla Maç Tahmini
La Liga · 23 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Celta kazanır (%54) · oran 1.81. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celta 1.74 – 0.99 Sevilla
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Celta son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Sevilla 1.8 — form dengeli.
- Celta güç puanında hafif önde (63 puan).
- Hücum: Celta maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Sevilla 0.98. Savunmada Celta 1.75, Sevilla 1.31 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celta 1.7 – Sevilla 1.0; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %55.
Celta – Sevilla geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Celta 4 galibiyet, 3 beraberlik, Sevilla 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-23 | La Liga | Celta – Sevilla | 1-0 | Celta kazandı |
| 2026-01-12 | La Liga | Sevilla – Celta | 0-1 | Celta kazandı |
| 2025-05-10 | La Liga | Celta – Sevilla | 3-2 | Celta kazandı |
| 2024-12-14 | La Liga | Sevilla – Celta | 1-0 | Sevilla kazandı |
| 2024-03-17 | La Liga | Sevilla – Celta | 1-2 | Celta kazandı |
| 2023-11-04 | La Liga | Celta – Sevilla | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-07 | La Liga | Sevilla – Celta | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-12-30 | La Liga | Celta – Sevilla | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.81 | 3.85 | 5.10 | 1.97 | 1.98 |
| Bet365 | 1.73 | 3.80 | 4.75 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.60 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.75 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.75 | 4.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.75 | 3.60 | 4.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celta – Sevilla maçını kim kazanır?
Modelimize göre celta kazanır ihtimali %54; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Celta 1.74 – 0.99 Sevilla.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Celta – Sevilla maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Celta 4, Sevilla 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Alaves – Vallecano 3.5 gol altı %76
- Betis – Levante 1.5 gol üstü %81
- Celta – Sevilla 1.5 gol üstü %75
- Espanol – Sociedad 1.5 gol üstü %75
- Getafe – Osasuna 3.5 gol altı %87
- Girona – Elche 1.5 gol üstü %81
- Mallorca – Oviedo 1.5 gol üstü %76
- Real Madrid – Ath Bilbao 1.5 gol üstü %85
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Antwerp – Westerlo 1.5 gol üstü %84
- Bologna – Inter 1.5 gol üstü %83
- Oud-Heverlee Leuven – Genk 1.5 gol üstü %81
- Lazio – Pisa 1.5 gol üstü %78
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Celta maç tahminleri ve form
- Sevilla maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
