Standard – Charleroi Maç Tahmini
Pro League · 23 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Standard kazanır (%43) · oran 2.18. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Standard 1.52 – 1.16 Charleroi
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Standard son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Charleroi 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Standard 1.5 – Charleroi 1.2; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %58.
Standard – Charleroi geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Standard 2 galibiyet, 1 beraberlik, Charleroi 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Pro League | Standard – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-05-23 | Pro League | Standard – Charleroi | 0-2 | Charleroi kazandı |
| 2026-04-18 | Pro League | Charleroi – Standard | 1-2 | Standard kazandı |
| 2026-01-18 | Pro League | Charleroi – Standard | 2-0 | Charleroi kazandı |
| 2025-10-31 | Pro League | Standard – Charleroi | 3-1 | Standard kazandı |
| 2025-05-04 | Pro League | Standard – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2025-04-06 | Pro League | Charleroi – Standard | 1-0 | Charleroi kazandı |
| 2024-11-30 | Pro League | Charleroi – Standard | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.18 | 3.45 | 3.45 | 1.90 | 1.97 |
| Bet365 | 2.10 | 3.40 | 3.20 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| Ladbrokes | 2.10 | 3.40 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Standard – Charleroi maçını kim kazanır?
Modelimize göre standard kazanır ihtimali %43; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Standard 1.52 – 1.16 Charleroi.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Standard – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Standard 2, Charleroi 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Antwerp – Westerlo 1.5 gol üstü %84
- Oud-Heverlee Leuven – Genk 1.5 gol üstü %81
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Getafe – Osasuna 3.5 gol altı %87
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %85
- Real Madrid – Ath Bilbao 1.5 gol üstü %85
- Bologna – Inter 1.5 gol üstü %83
- Girona – Elche 1.5 gol üstü %81
- Betis – Levante 1.5 gol üstü %81
- Lazio – Pisa 1.5 gol üstü %78
- Mallorca – Oviedo 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Standard maç tahminleri ve form
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 23 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
