Oud-Heverlee Leuven – Genk Maç Tahmini
Pro League · 23 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Genk kazanır (%53) · oran 1.91. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.22 – 1.9 Genk
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-2 8%0-1 8%2-1 6%
Neden?
- Form: Oud-Heverlee Leuven son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Genk 1.2 — form dengeli.
- Genk güç puanında hafif önde (99 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Oud-Heverlee Leuven 1.2 – Genk 1.9; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Oud-Heverlee Leuven – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Oud-Heverlee Leuven 2 galibiyet, 1 beraberlik, Genk 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-23 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Genk | 0-2 | Genk kazandı |
| 2026-04-12 | Pro League | Genk – Oud-Heverlee Leuven | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-11-30 | Pro League | Genk – Oud-Heverlee Leuven | 2-1 | Genk kazandı |
| 2025-08-15 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2025-01-11 | Pro League | Genk – Oud-Heverlee Leuven | 2-0 | Genk kazandı |
| 2024-08-03 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Genk | 3-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2024-01-31 | Pro League | Oud-Heverlee Leuven – Genk | 2-1 | Oud-Heverlee Leuven kazandı |
| 2023-11-12 | Pro League | Genk – Oud-Heverlee Leuven | 3-1 | Genk kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.90 | 3.95 | 1.86 | 1.68 | 2.22 |
| Bet365 | 3.70 | 3.75 | 1.85 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 3.70 | 3.80 | 1.88 | — | — |
| BetVictor | 3.60 | 3.75 | 1.83 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.75 | 1.90 | — | — |
| Ladbrokes | 3.70 | 3.80 | 1.91 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Oud-Heverlee Leuven – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %53; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Oud-Heverlee Leuven 1.22 – 1.9 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Oud-Heverlee Leuven – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Oud-Heverlee Leuven 2, Genk 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Antwerp – Westerlo 1.5 gol üstü %84
- Oud-Heverlee Leuven – Genk 1.5 gol üstü %81
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Getafe – Osasuna 3.5 gol altı %87
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %85
- Real Madrid – Ath Bilbao 1.5 gol üstü %85
- Bologna – Inter 1.5 gol üstü %83
- Girona – Elche 1.5 gol üstü %81
- Betis – Levante 1.5 gol üstü %81
- Lazio – Pisa 1.5 gol üstü %78
- Mallorca – Oviedo 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Oud-Heverlee Leuven maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 23 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
