Alaves – Vallecano Maç Tahmini
La Liga · 23 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Alaves kazanır (%37) · oran 2.58. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Alaves 1.34 – 1.22 Vallecano
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%2-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Alaves son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Vallecano 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Alaves maç başına 1.41 gol beklentisi (xG) üretiyor, Vallecano 1.72. Savunmada Alaves 1.27, Vallecano 1.37 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Alaves 1.3 – Vallecano 1.2; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %57.
Alaves – Vallecano geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Alaves 2 galibiyet, 1 beraberlik, Vallecano 5 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-20 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-23 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-2 | Vallecano kazandı |
| 2025-10-26 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2025-03-29 | La Liga | Alaves – Vallecano | 0-2 | Vallecano kazandı |
| 2024-10-26 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2024-03-10 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-0 | Alaves kazandı |
| 2023-09-15 | La Liga | Vallecano – Alaves | 2-0 | Vallecano kazandı |
| 2022-04-16 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-0 | Alaves kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.58 | 3.50 | 3.00 | 2.04 | 1.91 |
| Bet365 | 2.45 | 3.40 | 2.80 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.40 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| Ladbrokes | 2.45 | 3.30 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Alaves – Vallecano maçını kim kazanır?
Modelimize göre alaves kazanır ihtimali %37; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Alaves 1.34 – 1.22 Vallecano.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %74, 3.5 üst %24.
Alaves – Vallecano maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Alaves 2, Vallecano 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Alaves – Vallecano 3.5 gol altı %76
- Betis – Levante 1.5 gol üstü %81
- Celta – Sevilla 1.5 gol üstü %75
- Espanol – Sociedad 1.5 gol üstü %75
- Getafe – Osasuna 3.5 gol altı %87
- Girona – Elche 1.5 gol üstü %81
- Mallorca – Oviedo 1.5 gol üstü %76
- Real Madrid – Ath Bilbao 1.5 gol üstü %85
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Antwerp – Westerlo 1.5 gol üstü %84
- Bologna – Inter 1.5 gol üstü %83
- Oud-Heverlee Leuven – Genk 1.5 gol üstü %81
- Lazio – Pisa 1.5 gol üstü %78
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Alaves maç tahminleri ve form
- Vallecano maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 23 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
