Antwerp – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 23 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Antwerp kazanır (%49) · oran 1.97. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Antwerp 1.93 – 1.44 Westerlo
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%2-0 6%
Neden?
- Form: Antwerp son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Westerlo 0.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Antwerp 1.9 – Westerlo 1.4; 2.5 üstü ihtimali %66, karşılıklı gol %65.
Antwerp – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Antwerp 4 galibiyet, 1 beraberlik, Westerlo 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Pro League | Westerlo – Antwerp | 5-1 | Westerlo kazandı |
| 2026-05-23 | Pro League | Antwerp – Westerlo | 2-0 | Antwerp kazandı |
| 2026-04-25 | Pro League | Westerlo – Antwerp | 2-4 | Antwerp kazandı |
| 2026-02-15 | Pro League | Antwerp – Westerlo | 0-2 | Westerlo kazandı |
| 2025-08-30 | Pro League | Westerlo – Antwerp | 2-0 | Westerlo kazandı |
| 2025-01-19 | Pro League | Antwerp – Westerlo | 3-2 | Antwerp kazandı |
| 2024-09-21 | Pro League | Westerlo – Antwerp | 1-2 | Antwerp kazandı |
| 2023-12-23 | Pro League | Antwerp – Westerlo | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.97 | 4.00 | 3.75 | 1.16 | 2.38 |
| Bet365 | 1.91 | 3.70 | 3.50 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 1.90 | 3.90 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 1.90 | 3.80 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.75 | 3.40 | — | — |
| Ladbrokes | 1.91 | 3.90 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Antwerp – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre antwerp kazanır ihtimali %49; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Antwerp 1.93 – 1.44 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %84, 3.5 üst %38.
Antwerp – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Antwerp 4, Westerlo 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
23 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Antwerp – Westerlo 1.5 gol üstü %84
- Oud-Heverlee Leuven – Genk 1.5 gol üstü %81
- Standard – Charleroi 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Getafe – Osasuna 3.5 gol altı %87
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %85
- Real Madrid – Ath Bilbao 1.5 gol üstü %85
- Bologna – Inter 1.5 gol üstü %83
- Girona – Elche 1.5 gol üstü %81
- Betis – Levante 1.5 gol üstü %81
- Lazio – Pisa 1.5 gol üstü %78
- Mallorca – Oviedo 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Antwerp maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 23 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
