Sp Braga – Estrela Maç Tahmini
Primeira Liga · 16 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%60) · oran 1.67. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sp Braga 1.88 – 0.92 Estrela
En olası skorlar
1-1 11%1-0 11%2-0 11%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: Sp Braga son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Estrela 0.2 — Sp Braga formda önde.
- Güç farkı belirgin: Sp Braga güç puanında 214 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%59); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sp Braga 1.9 – Estrela 0.9; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %53.
Sp Braga – Estrela geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Sp Braga 3 galibiyet, 3 beraberlik, Estrela 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.57 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-10 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 2-1 | Estrela kazandı |
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-01-03 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-01-19 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 0-1 | Sp Braga kazandı |
| 2024-08-11 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-02 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 3-0 | Sp Braga kazandı |
| 2023-09-28 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 2-4 | Sp Braga kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.67 | 4.10 | 5.50 | 1.01 | 1.18 |
| Bet365 | 1.57 | 4.00 | 5.00 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 1.65 | 3.90 | 4.80 | — | — |
| BetVictor | 1.60 | 3.80 | 4.80 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 3.75 | 5.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.65 | 3.90 | 5.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sp Braga – Estrela maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %60; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Sp Braga 1.88 – 0.92 Estrela.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Sp Braga – Estrela maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Sp Braga 3, Estrela 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Moreirense – AVS 1.5 gol üstü %76
- Porto – Santa Clara 1.5 gol üstü %79
- Arouca – Tondela 1.5 gol üstü %76
- Casa Pia – Rio Ave 1.5 gol üstü %76
- Nacional – Guimaraes 1.5 gol üstü %78
- Sp Braga – Estrela 1.5 gol üstü %78
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
- Famalicao – Alverca 1.5 gol üstü %80
- Sp Lisbon – Gil Vicente 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Gaziantep – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Estrela maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
