Arouca – Tondela Maç Tahmini
Primeira Liga · 16 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Tondela kazanır (%45) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Arouca 1.2 – 1.58 Tondela
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 9%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Arouca son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Tondela 1.4 — form dengeli.
- Arouca güç puanında hafif önde (70 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Arouca 1.2 – Tondela 1.6; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %58.
Arouca – Tondela geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Arouca 4 galibiyet, 2 beraberlik, Tondela 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Arouca – Tondela | 3-1 | Arouca kazandı |
| 2026-01-03 | Primeira Liga | Tondela – Arouca | 3-1 | Tondela kazandı |
| 2022-03-19 | Primeira Liga | Tondela – Arouca | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-10-29 | Primeira Liga | Arouca – Tondela | 2-0 | Arouca kazandı |
| 2017-05-13 | Primeira Liga | Arouca – Tondela | 1-2 | Tondela kazandı |
| 2017-01-08 | Primeira Liga | Tondela – Arouca | 1-2 | Arouca kazandı |
| 2016-03-06 | Primeira Liga | Tondela – Arouca | 0-1 | Arouca kazandı |
| 2015-10-25 | Primeira Liga | Arouca – Tondela | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.30 | 3.70 | 2.28 | 1.89 | 2.00 |
| Bet365 | 3.10 | 3.40 | 2.20 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.50 | 2.20 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| Ladbrokes | 3.10 | 3.50 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Arouca – Tondela maçını kim kazanır?
Modelimize göre tondela kazanır ihtimali %45; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Arouca 1.2 – 1.58 Tondela.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Arouca – Tondela maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Arouca 4, Tondela 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Moreirense – AVS 1.5 gol üstü %76
- Porto – Santa Clara 1.5 gol üstü %79
- Arouca – Tondela 1.5 gol üstü %76
- Casa Pia – Rio Ave 1.5 gol üstü %76
- Nacional – Guimaraes 1.5 gol üstü %78
- Sp Braga – Estrela 1.5 gol üstü %78
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
- Famalicao – Alverca 1.5 gol üstü %80
- Sp Lisbon – Gil Vicente 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Gaziantep – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Arouca maç tahminleri ve form
- Tondela maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
