Estoril – Benfica Maç Tahmini
Primeira Liga · 16 Mayıs 2026 22:30 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Benfica kazanır (%75) · oran 1.36. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estoril 0.96 – 2.72 Benfica
En olası skorlar
0-2 9%1-2 9%0-3 8%1-3 8%1-1 7%
Neden?
- Form: Estoril son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Benfica 2.2 — Benfica formda önde.
- Güç farkı belirgin: Benfica güç puanında 234 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%74); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estoril 1.0 – Benfica 2.7; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %58.
Estoril – Benfica geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Estoril 0 galibiyet, 0 beraberlik, Benfica 8 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 2-1 | Benfica kazandı |
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 1-3 | Benfica kazandı |
| 2026-01-03 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-1 | Benfica kazandı |
| 2025-05-03 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 1-2 | Benfica kazandı |
| 2024-12-23 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-0 | Benfica kazandı |
| 2024-03-10 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 3-1 | Benfica kazandı |
| 2023-10-07 | Primeira Liga | Estoril – Benfica | 0-1 | Benfica kazandı |
| 2023-04-23 | Primeira Liga | Benfica – Estoril | 1-0 | Benfica kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 9.00 | 6.20 | 1.36 | 1.48 | 2.88 |
| Bet365 | 9.00 | 5.00 | 1.30 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 7.50 | 5.25 | 1.34 | — | — |
| BetVictor | 7.50 | 5.25 | 1.30 | — | — |
| Betfred | 8.00 | 5.50 | 1.29 | — | — |
| Ladbrokes | 7.50 | 5.25 | 1.35 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estoril – Benfica maçını kim kazanır?
Modelimize göre benfica kazanır ihtimali %75; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Estoril 0.96 – 2.72 Benfica.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %87, 3.5 üst %47.
Estoril – Benfica maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Estoril 0, Benfica 8 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Moreirense – AVS 1.5 gol üstü %76
- Porto – Santa Clara 1.5 gol üstü %79
- Arouca – Tondela 1.5 gol üstü %76
- Casa Pia – Rio Ave 1.5 gol üstü %76
- Nacional – Guimaraes 1.5 gol üstü %78
- Sp Braga – Estrela 1.5 gol üstü %78
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
- Famalicao – Alverca 1.5 gol üstü %80
- Sp Lisbon – Gil Vicente 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Gaziantep – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Estoril maç tahminleri ve form
- Benfica maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
