Bayern Munich – FC Koln Maç Tahmini
Bundesliga · 16 Mayıs 2026 16:30 · Sonuç 5-1. Tahminimiz: Bayern Munich kazanır (%84) · oran 1.18. En olası seçim 1.5 Üst %97 (oran ~1.04). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Bayern Munich 3.96 – 1.21 FC Koln
En olası skorlar
3-1 7%4-1 7%3-0 6%4-0 6%5-1 6%
Neden?
- Form: Bayern Munich son 5 maçta ortalama 2.6 puan, FC Koln 1.0 — Bayern Munich formda önde.
- Güç farkı belirgin: Bayern Munich güç puanında 336 puan önde.
- Hücum: Bayern Munich maç başına 3.02 gol beklentisi (xG) üretiyor, FC Koln 1.83. Savunmada Bayern Munich 1.83, FC Koln 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%86); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Bayern Munich 4.0 – FC Koln 1.2; 2.5 üstü ihtimali %89, karşılıklı gol %69.
Bayern Munich – FC Koln geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Bayern Munich 7 galibiyet, 1 beraberlik, FC Koln 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-16 | Bundesliga | Bayern Munich – FC Koln | 5-1 | Bayern Munich kazandı |
| 2026-01-14 | Bundesliga | FC Koln – Bayern Munich | 1-3 | Bayern Munich kazandı |
| 2024-04-13 | Bundesliga | Bayern Munich – FC Koln | 2-0 | Bayern Munich kazandı |
| 2023-11-24 | Bundesliga | FC Koln – Bayern Munich | 0-1 | Bayern Munich kazandı |
| 2023-05-27 | Bundesliga | FC Koln – Bayern Munich | 1-2 | Bayern Munich kazandı |
| 2023-01-24 | Bundesliga | Bayern Munich – FC Koln | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-01-15 | Bundesliga | FC Koln – Bayern Munich | 0-4 | Bayern Munich kazandı |
| 2021-08-22 | Bundesliga | Bayern Munich – FC Koln | 3-2 | Bayern Munich kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.18 | 10.00 | 18.00 | 1.15 | 7.00 |
| Bet365 | 1.14 | 9.50 | 14.00 | 1.13 | 6.00 |
| Bet&Win | 1.15 | 9.25 | 11.50 | — | — |
| BetVictor | 1.11 | 8.50 | 13.00 | — | — |
| Betfred | 1.17 | 8.50 | 12.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.17 | 9.00 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Bayern Munich – FC Koln maçını kim kazanır?
Modelimize göre bayern munich kazanır ihtimali %84; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi Bayern Munich 3.96 – 1.21 FC Koln.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %89, alt %11. 1.5 üst %97, 3.5 üst %76.
Bayern Munich – FC Koln maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Bayern Munich 7, FC Koln 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Bundesliga maçları
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- St Pauli – Wolfsburg 1.5 gol üstü %82
- Union Berlin – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
- Gaziantep – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %86
- Sp Lisbon – Gil Vicente 1.5 gol üstü %86
- Granada – Burgos 3.5 gol altı %84
- Santander – Valladolid 1.5 gol üstü %84
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %84
- St Truiden – Gent 1.5 gol üstü %83
- Charleroi – Westerlo 1.5 gol üstü %81
İlgili sayfalar
- Bayern Munich maç tahminleri ve form
- FC Koln maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
