BankoZeka

Porto – Santa Clara Maç Tahmini

Primeira Liga · 16 Mayıs 2026 17:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Porto kazanır (%76) · oran 1.36. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Porto76% 1.36
Beraberlik16% 5.25
Santa Clara8% 10.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var44% ~2.42
Karşılıklı gol yok56% ~1.70

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.29
2.5 gol üstü54% 1.80
3.5 gol üstü30% ~3.19

Gol beklentisi: Porto 2.26 – 0.58 Santa Clara

En olası skorlar

2-0 15%1-0 13%3-0 11%2-1 9%1-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Porto – Santa Clara geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Porto 6 galibiyet, 2 beraberlik, Santa Clara 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-16Primeira LigaPorto – Santa Clara1-0Porto kazandı
2026-01-04Primeira LigaSanta Clara – Porto0-1Porto kazandı
2025-01-26Primeira LigaPorto – Santa Clara1-1Beraberlik
2024-08-16Primeira LigaSanta Clara – Porto0-2Porto kazandı
2023-04-15Primeira LigaPorto – Santa Clara2-1Porto kazandı
2022-10-29Primeira LigaSanta Clara – Porto1-1Beraberlik
2022-04-04Primeira LigaPorto – Santa Clara3-0Porto kazandı
2021-11-07Primeira LigaSanta Clara – Porto0-3Porto kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.365.1010.501.802.12
Bet3651.305.258.001.752.05
Bet&Win1.354.808.50——
BetVictor1.304.759.00——
Betfred1.304.609.00——
Ladbrokes1.355.008.50——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Porto

10.31 EEstoril4-0 G
10.24 DGil Vicente0-1 G
10.10 DMaritimo1-2 G
09.20 EBenfica3-1 G
09.12 DCasa Pia1-4 G

Santa Clara

11.01 DMaritimo0-2 G
10.26 EBenfica1-2 M
10.10 DCasa Pia0-1 G
09.20 ESp Braga0-0 B
09.13 DArouca1-2 G

Sık sorulanlar

Porto – Santa Clara maçını kim kazanır?

Modelimize göre porto kazanır ihtimali %76; beraberlik %16.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol yok ihtimali %56. Gol beklentisi Porto 2.26 – 0.58 Santa Clara.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %30.

Porto – Santa Clara maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Porto 6, Santa Clara 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

16 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: