Charleroi – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 16 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Charleroi kazanır (%46) · oran 2.05. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Charleroi 1.71 – 1.35 Westerlo
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-0 7%1-2 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Charleroi son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Westerlo 0.8 — Charleroi formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Charleroi 1.7 – Westerlo 1.4; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %61.
Charleroi – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Charleroi 4 galibiyet, 1 beraberlik, Westerlo 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-16 | Pro League | Charleroi – Westerlo | 0-1 | Westerlo kazandı |
| 2026-04-05 | Pro League | Westerlo – Charleroi | 2-0 | Westerlo kazandı |
| 2026-02-22 | Pro League | Westerlo – Charleroi | 2-1 | Westerlo kazandı |
| 2025-11-08 | Pro League | Charleroi – Westerlo | 2-0 | Charleroi kazandı |
| 2025-05-09 | Pro League | Charleroi – Westerlo | 4-3 | Charleroi kazandı |
| 2025-04-11 | Pro League | Westerlo – Charleroi | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-22 | Pro League | Westerlo – Charleroi | 1-3 | Charleroi kazandı |
| 2024-11-09 | Pro League | Charleroi – Westerlo | 1-0 | Charleroi kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.00 | 3.85 | 3.40 | 1.55 | 2.34 |
| Bet365 | 1.95 | 3.50 | 3.25 | 1.60 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.70 | 3.30 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.60 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.60 | 3.20 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.70 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Charleroi – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre charleroi kazanır ihtimali %46; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Charleroi 1.71 – 1.35 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Charleroi – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Charleroi 4, Westerlo 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – Westerlo 1.5 gol üstü %81
- Standard – Genk 1.5 gol üstü %78
- St Truiden – Gent 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
