BankoZeka

St Truiden – Gent Maç Tahmini

Pro League · 16 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%48) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St Truiden48% 2.08
Beraberlik24% 4.00
Gent28% 3.60

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var63% ~1.64
Karşılıklı gol yok37% ~2.56

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü83% ~1.22
2.5 gol üstü61% 1.65
3.5 gol üstü38% ~2.67

Gol beklentisi: St Truiden 1.83 – 1.35 Gent

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-0 7%2-0 7%1-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

St Truiden – Gent geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St Truiden 2 galibiyet, 3 beraberlik, Gent 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-16Pro LeagueSt Truiden – Gent1-1Beraberlik
2026-04-19Pro LeagueGent – St Truiden0-0Beraberlik
2025-11-30Pro LeagueGent – St Truiden1-2St Truiden kazandı
2025-07-27Pro LeagueSt Truiden – Gent3-1St Truiden kazandı
2024-12-07Pro LeagueGent – St Truiden2-0Gent kazandı
2024-10-06Pro LeagueSt Truiden – Gent1-1Beraberlik
2024-05-25Pro LeagueGent – St Truiden2-0Gent kazandı
2024-04-23Pro LeagueSt Truiden – Gent0-2Gent kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.083.953.451.652.36
Bet3651.913.603.501.622.25
Bet&Win1.953.753.60——
BetVictor1.933.603.40——
Betfred1.953.603.30——
Ladbrokes1.953.753.60——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St Truiden

11.01 EOud-Heverlee Leuven1-2 M
10.25 DClub Brugge3-2 M
10.11 DMechelen4-3 M
09.20 EWesterlo0-2 M
09.12 DBeveren2-0 M

Gent

11.01 DLommel SK2-0 M
10.25 EAnderlecht4-0 G
10.10 DWaregem0-2 G
09.18 EStandard2-1 G
09.13 DGenk1-1 B

Sık sorulanlar

St Truiden – Gent maçını kim kazanır?

Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %48; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi St Truiden 1.83 – 1.35 Gent.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.

St Truiden – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St Truiden 2, Gent 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

16 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: