Celtic – Hearts Maç Tahmini
Premiership · 16 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Celtic kazanır (%62) · oran 1.64. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celtic 2.16 – 1.03 Hearts
En olası skorlar
2-1 10%1-1 10%2-0 10%1-0 8%3-1 7%
Neden?
- Form: Celtic son 5 maçta ortalama 3.0 puan, Hearts 2.6 — form dengeli.
- Celtic güç puanında hafif önde (48 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%62); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celtic 2.2 – Hearts 1.0; 2.5 üstü ihtimali %62, karşılıklı gol %58.
Celtic – Hearts geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Celtic 5 galibiyet, 1 beraberlik, Hearts 2 galibiyet. Maç başına ortalama 4.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Premiership | Celtic – Hearts | 7-1 | Celtic kazandı |
| 2026-05-16 | Premiership | Celtic – Hearts | 3-1 | Celtic kazandı |
| 2026-01-25 | Premiership | Hearts – Celtic | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-12-07 | Premiership | Celtic – Hearts | 1-2 | Hearts kazandı |
| 2025-10-26 | Premiership | Hearts – Celtic | 3-1 | Hearts kazandı |
| 2025-03-29 | Premiership | Celtic – Hearts | 3-0 | Celtic kazandı |
| 2024-11-23 | Premiership | Hearts – Celtic | 1-4 | Celtic kazandı |
| 2024-09-14 | Premiership | Celtic – Hearts | 2-0 | Celtic kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.64 | 4.40 | 5.70 | 1.56 | 2.56 |
| Bet365 | 1.56 | 4.20 | 5.00 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.61 | 4.20 | 4.75 | — | — |
| BetVictor | 1.57 | 4.10 | 4.75 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.33 | 5.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.61 | 4.20 | 4.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celtic – Hearts maçını kim kazanır?
Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %62; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Celtic 2.16 – 1.03 Hearts.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %62, alt %38. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.
Celtic – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Celtic 5, Hearts 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %84
- Falkirk – Rangers 1.5 gol üstü %79
- Hibernian – Motherwell 1.5 gol üstü %76
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Celtic maç tahminleri ve form
- Hearts maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
