Standard – Genk Maç Tahmini
Pro League · 16 Mayıs 2026 19:15 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Genk kazanır (%46) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Standard 1.22 – 1.62 Genk
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 9%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Standard son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Genk 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Standard 1.2 – Genk 1.6; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %60.
Standard – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Standard 2 galibiyet, 3 beraberlik, Genk 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Pro League | Genk – Standard | 2-1 | Genk kazandı |
| 2026-05-16 | Pro League | Standard – Genk | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-25 | Pro League | Genk – Standard | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-02-22 | Pro League | Genk – Standard | 0-3 | Standard kazandı |
| 2025-08-10 | Pro League | Standard – Genk | 2-1 | Standard kazandı |
| 2025-02-14 | Pro League | Standard – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2024-07-28 | Pro League | Genk – Standard | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-03-10 | Pro League | Genk – Standard | 1-0 | Genk kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.20 | 3.55 | 2.20 | 1.76 | 2.06 |
| Bet365 | 3.10 | 3.40 | 2.10 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Ladbrokes | 3.20 | 3.60 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Standard – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %46; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Standard 1.22 – 1.62 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Standard – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Standard 2, Genk 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Charleroi – Westerlo 1.5 gol üstü %81
- Standard – Genk 1.5 gol üstü %78
- St Truiden – Gent 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – FC Koln 1.5 gol üstü %97
- Ein Frankfurt – Stuttgart 1.5 gol üstü %92
- Leverkusen – Hamburg 1.5 gol üstü %91
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %90
- Freiburg – RB Leipzig 1.5 gol üstü %88
- Werder Bremen – Dortmund 1.5 gol üstü %88
- Heidenheim – Mainz 1.5 gol üstü %88
- Estoril – Benfica 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Standard maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 16 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
