Mallorca – Villarreal Maç Tahmini
La Liga · 10 Mayıs 2026 15:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Mallorca kazanır (%39) · oran 2.44. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mallorca 1.51 – 1.39 Villarreal
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Mallorca son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Villarreal 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Villarreal güç puanında 135 puan önde.
- Hücum: Mallorca maç başına 1.34 gol beklentisi (xG) üretiyor, Villarreal 1.97. Savunmada Mallorca 1.74, Villarreal 1.46 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mallorca 1.5 – Villarreal 1.4; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %60.
Mallorca – Villarreal geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mallorca 2 galibiyet, 2 beraberlik, Villarreal 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | La Liga | Mallorca – Villarreal | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-22 | La Liga | Villarreal – Mallorca | 2-1 | Villarreal kazandı |
| 2025-01-20 | La Liga | Villarreal – Mallorca | 4-0 | Villarreal kazandı |
| 2024-09-14 | La Liga | Mallorca – Villarreal | 1-2 | Villarreal kazandı |
| 2024-01-20 | La Liga | Villarreal – Mallorca | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-18 | La Liga | Mallorca – Villarreal | 0-1 | Villarreal kazandı |
| 2023-02-18 | La Liga | Mallorca – Villarreal | 4-2 | Mallorca kazandı |
| 2022-11-06 | La Liga | Villarreal – Mallorca | 0-2 | Mallorca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.44 | 3.55 | 3.10 | 1.80 | 2.18 |
| Bet365 | 2.30 | 3.50 | 3.00 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.60 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.40 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.60 | 2.80 | — | — |
| Ladbrokes | 2.37 | 3.50 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mallorca – Villarreal maçını kim kazanır?
Modelimize göre mallorca kazanır ihtimali %39; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Mallorca 1.51 – 1.39 Villarreal.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %77, 3.5 üst %33.
Mallorca – Villarreal maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mallorca 2, Villarreal 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Mallorca – Villarreal 1.5 gol üstü %77
- Ath Bilbao – Valencia 1.5 gol üstü %75
- Oviedo – Getafe 3.5 gol altı %83
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
Günün en güçlü tahminleri
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
- FC Koln – Heidenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Mallorca maç tahminleri ve form
- Villarreal maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
