Nott'm Forest – Newcastle Maç Tahmini
Premier League · 10 Mayıs 2026 16:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Newcastle kazanır (%36) · oran 2.66. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.42 – 1.44 Newcastle
En olası skorlar
1-1 12%1-2 8%2-1 8%0-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Newcastle 0.6 — Nott'm Forest formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.40 gol beklentisi (xG) üretiyor, Newcastle 1.67. Savunmada Nott'm Forest 1.54, Newcastle 1.93 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.4 – Newcastle 1.4; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %60.
Nott'm Forest – Newcastle geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nott'm Forest 1 galibiyet, 1 beraberlik, Newcastle 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.62 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-10 | Premier League | Nott'm Forest – Newcastle | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-05 | Premier League | Newcastle – Nott'm Forest | 2-0 | Newcastle kazandı |
| 2025-02-23 | Premier League | Newcastle – Nott'm Forest | 4-3 | Newcastle kazandı |
| 2024-11-10 | Premier League | Nott'm Forest – Newcastle | 1-3 | Newcastle kazandı |
| 2024-02-10 | Premier League | Nott'm Forest – Newcastle | 2-3 | Newcastle kazandı |
| 2023-12-26 | Premier League | Newcastle – Nott'm Forest | 1-3 | Nott'm Forest kazandı |
| 2023-03-17 | Premier League | Nott'm Forest – Newcastle | 1-2 | Newcastle kazandı |
| 2022-08-06 | Premier League | Newcastle – Nott'm Forest | 2-0 | Newcastle kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.76 | 3.70 | 2.66 | 1.76 | 2.26 |
| Bet365 | 2.60 | 3.60 | 2.60 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.50 | 2.60 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.60 | 2.60 | — | — |
| Ladbrokes | 2.60 | 3.40 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Newcastle maçını kim kazanır?
Modelimize göre newcastle kazanır ihtimali %36; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Nott'm Forest 1.42 – 1.44 Newcastle.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %31.
Nott'm Forest – Newcastle maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nott'm Forest 1, Newcastle 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları
- Burnley – Aston Villa 1.5 gol üstü %79
- Crystal Palace – Everton 3.5 gol altı %76
- Nott'm Forest – Newcastle 1.5 gol üstü %79
- West Ham – Arsenal 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Newcastle maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
