BankoZeka

Burnley – Aston Villa Maç Tahmini

Premier League · 10 Mayıs 2026 16:00 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Aston Villa kazanır (%65) · oran 1.64. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Burnley16% 6.00
Beraberlik19% 4.33
Aston Villa65% 1.64

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var52% ~1.89
Karşılıklı gol yok48% ~2.12

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.26
2.5 gol üstü59% 1.78
3.5 gol üstü34% ~3.00

Gol beklentisi: Burnley 0.93 – 2.12 Aston Villa

En olası skorlar

0-2 11%1-2 10%1-1 10%0-1 10%0-3 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Burnley – Aston Villa geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Burnley 1 galibiyet, 3 beraberlik, Aston Villa 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-10Premier LeagueBurnley – Aston Villa2-2Beraberlik
2025-10-05Premier LeagueAston Villa – Burnley2-1Aston Villa kazandı
2023-12-30Premier LeagueAston Villa – Burnley3-2Aston Villa kazandı
2023-08-27Premier LeagueBurnley – Aston Villa1-3Aston Villa kazandı
2022-05-19Premier LeagueAston Villa – Burnley1-1Beraberlik
2022-05-07Premier LeagueBurnley – Aston Villa1-3Aston Villa kazandı
2021-01-27Premier LeagueBurnley – Aston Villa3-2Burnley kazandı
2020-12-17Premier LeagueAston Villa – Burnley0-0Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.5.704.301.641.782.22
Bet3655.004.331.601.732.10
Bet&Win5.254.101.61——
BetVictor5.254.001.57——
Betfred5.504.001.60——
Ladbrokes5.254.001.61——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Burnley

11.07 DCardiff5-4 M
11.03 DQPR1-1 B
10.31 EPortsmouth0-0 B
10.24 DLincoln4-1 M
10.16 EWolves1-2 M

Aston Villa

10.31 EFulham1-1 B
10.24 EMan City2-1 G
10.17 DNewcastle0-1 G
10.10 EBrentford2-2 B
09.19 DTottenham2-3 G

Sık sorulanlar

Burnley – Aston Villa maçını kim kazanır?

Modelimize göre aston villa kazanır ihtimali %65; beraberlik %19.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Burnley 0.93 – 2.12 Aston Villa.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %79, 3.5 üst %34.

Burnley – Aston Villa maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Burnley 1, Aston Villa 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

10 Mayıs 2026 günü diğer Premier League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: