St Mirren – Kilmarnock Maç Tahmini
Premiership · 9 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: St Mirren kazanır (%50) · oran 2.04. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Mirren 1.73 – 1.15 Kilmarnock
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 9%2-0 8%1-2 6%
Neden?
- Form: St Mirren son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Kilmarnock 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Mirren 1.7 – Kilmarnock 1.1; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %57.
St Mirren – Kilmarnock geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Mirren 2 galibiyet, 2 beraberlik, Kilmarnock 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-02 | Premiership | Kilmarnock – St Mirren | 0-1 | St Mirren kazandı |
| 2026-05-09 | Premiership | St Mirren – Kilmarnock | 0-3 | Kilmarnock kazandı |
| 2026-02-11 | Premiership | Kilmarnock – St Mirren | 4-3 | Kilmarnock kazandı |
| 2025-12-27 | Premiership | St Mirren – Kilmarnock | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-10-04 | Premiership | Kilmarnock – St Mirren | 2-0 | Kilmarnock kazandı |
| 2025-03-29 | Premiership | St Mirren – Kilmarnock | 5-1 | St Mirren kazandı |
| 2025-01-02 | Premiership | Kilmarnock – St Mirren | 2-0 | Kilmarnock kazandı |
| 2024-09-14 | Premiership | St Mirren – Kilmarnock | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.04 | 3.55 | 3.90 | 1.78 | 2.00 |
| Bet365 | 1.91 | 3.50 | 3.70 | 1.85 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.95 | 3.60 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 1.95 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.60 | 3.60 | — | — |
| Ladbrokes | 1.95 | 3.60 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Mirren – Kilmarnock maçını kim kazanır?
Modelimize göre st mirren kazanır ihtimali %50; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi St Mirren 1.73 – 1.15 Kilmarnock.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
St Mirren – Kilmarnock maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Mirren 2, Kilmarnock 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – Dundee United 1.5 gol üstü %78
- Dundee – Livingston 1.5 gol üstü %78
- Falkirk – Hibernian 1.5 gol üstü %77
- St Mirren – Kilmarnock 1.5 gol üstü %78
- Motherwell – Hearts 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Kilmarnock maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
