BankoZeka

Motherwell – Hearts Maç Tahmini

Premiership · 9 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Hearts kazanır (%38) · oran 2.55. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Motherwell35% 2.82
Beraberlik27% 3.60
Hearts38% 2.55

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.79
Karşılıklı gol yok42% ~2.26

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü77% ~1.32
2.5 gol üstü50% 1.91
3.5 gol üstü27% ~3.45

Gol beklentisi: Motherwell 1.31 – 1.37 Hearts

En olası skorlar

1-1 13%0-1 9%1-2 8%1-0 8%2-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Motherwell – Hearts geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Motherwell 0 galibiyet, 4 beraberlik, Hearts 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-25PremiershipMotherwell – Hearts0-2Hearts kazandı
2026-05-09PremiershipMotherwell – Hearts1-1Beraberlik
2026-04-11PremiershipHearts – Motherwell3-1Hearts kazandı
2025-11-29PremiershipMotherwell – Hearts0-0Beraberlik
2025-08-23PremiershipHearts – Motherwell3-3Beraberlik
2025-05-10PremiershipHearts – Motherwell3-0Hearts kazandı
2025-04-12PremiershipMotherwell – Hearts0-0Beraberlik
2025-01-02PremiershipHearts – Motherwell1-0Hearts kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.823.602.441.851.99
Bet3652.703.502.401.881.98
Bet&Win2.703.402.40——
BetVictor2.703.302.40——
Betfred2.753.402.50——
Ladbrokes2.753.502.45——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Motherwell

11.07 DDundee United1-1 B
10.31 ESt Mirren1-0 G
10.28 DSt Johnstone2-2 B
10.25 EHearts0-2 M
10.17 DKilmarnock3-2 M

Hearts

10.28 ERangers2-2 B
10.25 DMotherwell0-2 G
10.18 DCeltic7-1 M
10.10 ESt Mirren5-0 G
09.19 DKilmarnock1-1 B

Sık sorulanlar

Motherwell – Hearts maçını kim kazanır?

Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %38; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Motherwell 1.31 – 1.37 Hearts.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %77, 3.5 üst %27.

Motherwell – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Motherwell 0, Hearts 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

9 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: