Aberdeen – Dundee United Maç Tahmini
Premiership · 9 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Aberdeen kazanır (%42) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Aberdeen 1.53 – 1.26 Dundee United
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 9%1-2 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Aberdeen son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Dundee United 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Aberdeen 1.5 – Dundee United 1.3; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %58.
Aberdeen – Dundee United geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Aberdeen 1 galibiyet, 3 beraberlik, Dundee United 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-24 | Premiership | Dundee United – Aberdeen | 3-2 | Dundee United kazandı |
| 2026-05-09 | Premiership | Aberdeen – Dundee United | 2-0 | Aberdeen kazandı |
| 2026-02-24 | Premiership | Dundee United – Aberdeen | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-27 | Premiership | Aberdeen – Dundee United | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-09-23 | Premiership | Dundee United – Aberdeen | 2-0 | Dundee United kazandı |
| 2025-05-17 | Premiership | Dundee United – Aberdeen | 2-1 | Dundee United kazandı |
| 2025-03-02 | Premiership | Aberdeen – Dundee United | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-29 | Premiership | Dundee United – Aberdeen | 1-0 | Dundee United kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.28 | 3.55 | 3.15 | 1.84 | 2.00 |
| Bet365 | 2.15 | 3.40 | 3.20 | 1.85 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Ladbrokes | 2.25 | 3.40 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Aberdeen – Dundee United maçını kim kazanır?
Modelimize göre aberdeen kazanır ihtimali %42; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Aberdeen 1.53 – 1.26 Dundee United.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Aberdeen – Dundee United maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Aberdeen 1, Dundee United 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – Dundee United 1.5 gol üstü %78
- Dundee – Livingston 1.5 gol üstü %78
- Falkirk – Hibernian 1.5 gol üstü %77
- St Mirren – Kilmarnock 1.5 gol üstü %78
- Motherwell – Hearts 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Aberdeen maç tahminleri ve form
- Dundee United maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
