Virtus Entella – Carrarese Maç Tahmini
Serie B · 8 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Virtus Entella kazanır (%59) · oran 1.71. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Virtus Entella 2.02 – 1.05 Carrarese
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 9%1-0 9%3-1 7%
Neden?
- Form: Virtus Entella son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Carrarese 1.0 — form dengeli.
- Carrarese güç puanında hafif önde (57 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Virtus Entella 2.0 – Carrarese 1.1; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %60.
Virtus Entella – Carrarese geçmiş maçları (H2H)
Son 2 karşılaşma: Virtus Entella 1 galibiyet, 0 beraberlik, Carrarese 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-08 | Serie B | Virtus Entella – Carrarese | 2-1 | Virtus Entella kazandı |
| 2025-12-14 | Serie B | Carrarese – Virtus Entella | 3-1 | Carrarese kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.71 | 4.20 | 5.30 | 1.73 | 2.32 |
| Bet365 | 1.62 | 3.90 | 4.75 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 1.65 | 4.00 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 3.90 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.00 | 4.60 | — | — |
| Ladbrokes | 1.61 | 3.80 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Virtus Entella – Carrarese maçını kim kazanır?
Modelimize göre virtus entella kazanır ihtimali %59; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Virtus Entella 2.02 – 1.05 Carrarese.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.
Virtus Entella – Carrarese maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 2 karşılaşmada Virtus Entella 1, Carrarese 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Mayıs 2026 günü diğer Serie B maçları
- Avellino – Modena 3.5 gol altı %75
- Catanzaro – Bari 1.5 gol üstü %79
- Cesena – Padova 1.5 gol üstü %83
- Frosinone – Mantova 1.5 gol üstü %85
- Monza – Empoli 1.5 gol üstü %81
- Pescara – Spezia 1.5 gol üstü %84
- Reggiana – Sampdoria 3.5 gol altı %77
- Sudtirol – Juve Stabia 1.5 gol üstü %79
- Venezia – Palermo 1.5 gol üstü %82
- Virtus Entella – Carrarese 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Karlsruhe 1.5 gol üstü %89
- Lens – Nantes 1.5 gol üstü %87
- Kaiserslautern – Bielefeld 1.5 gol üstü %83
- Torino – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Standard – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %76
- Cadiz – La Coruna 3.5 gol altı %75
- Levante – Osasuna 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Virtus Entella maç tahminleri ve form
- Carrarese maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 8 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
