Avellino – Modena Maç Tahmini
Serie B · 8 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Avellino kazanır (%59) · oran 1.77. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Avellino 1.78 – 0.82 Modena
En olası skorlar
1-0 13%2-0 12%1-1 11%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Avellino son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Modena 1.0 — form dengeli.
- Modena güç puanında hafif önde (59 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%59); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Avellino 1.8 – Modena 0.8; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %49.
Avellino – Modena geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Avellino 5 galibiyet, 2 beraberlik, Modena 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Serie B | Modena – Avellino | 0-1 | Avellino kazandı |
| 2026-05-08 | Serie B | Avellino – Modena | 1-0 | Avellino kazandı |
| 2025-08-31 | Serie B | Modena – Avellino | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-01-23 | Serie B | Modena – Avellino | 1-1 | Beraberlik |
| 2015-09-12 | Serie B | Avellino – Modena | 2-0 | Avellino kazandı |
| 2015-04-02 | Serie B | Avellino – Modena | 1-0 | Avellino kazandı |
| 2014-11-08 | Serie B | Modena – Avellino | 1-2 | Avellino kazandı |
| 2014-05-17 | Serie B | Modena – Avellino | 1-0 | Modena kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.77 | 4.10 | 6.40 | 2.08 | 1.89 |
| Bet365 | 1.61 | 3.80 | 5.00 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 1.63 | 3.75 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.60 | 3.60 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 3.75 | 5.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.60 | 3.50 | 4.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Avellino – Modena maçını kim kazanır?
Modelimize göre avellino kazanır ihtimali %59; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Avellino 1.78 – 0.82 Modena.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %25.
Avellino – Modena maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Avellino 5, Modena 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Mayıs 2026 günü diğer Serie B maçları
- Avellino – Modena 3.5 gol altı %75
- Catanzaro – Bari 1.5 gol üstü %79
- Cesena – Padova 1.5 gol üstü %83
- Frosinone – Mantova 1.5 gol üstü %85
- Monza – Empoli 1.5 gol üstü %81
- Pescara – Spezia 1.5 gol üstü %84
- Reggiana – Sampdoria 3.5 gol altı %77
- Sudtirol – Juve Stabia 1.5 gol üstü %79
- Venezia – Palermo 1.5 gol üstü %82
- Virtus Entella – Carrarese 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Karlsruhe 1.5 gol üstü %89
- Lens – Nantes 1.5 gol üstü %87
- Kaiserslautern – Bielefeld 1.5 gol üstü %83
- Torino – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Standard – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %76
- Cadiz – La Coruna 3.5 gol altı %75
- Levante – Osasuna 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Avellino maç tahminleri ve form
- Modena maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 8 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
