Lens – Nantes Maç Tahmini
Ligue 1 · 8 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Lens kazanır (%67) · oran 1.51. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.17). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lens 2.4 – 1.03 Nantes
En olası skorlar
2-1 10%2-0 9%1-1 8%3-1 8%3-0 7%
Neden?
- Form: Lens son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Nantes 1.0 — Lens formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lens güç puanında 186 puan önde.
- Hücum: Lens maç başına 2.28 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nantes 1.40. Savunmada Lens 1.27, Nantes 1.53 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%68); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lens 2.4 – Nantes 1.0; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %61.
Lens – Nantes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lens 6 galibiyet, 1 beraberlik, Nantes 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-08 | Ligue 1 | Lens – Nantes | 1-0 | Lens kazandı |
| 2025-12-06 | Ligue 1 | Nantes – Lens | 1-2 | Lens kazandı |
| 2025-02-23 | Ligue 1 | Nantes – Lens | 3-1 | Nantes kazandı |
| 2024-11-09 | Ligue 1 | Lens – Nantes | 3-2 | Lens kazandı |
| 2024-02-03 | Ligue 1 | Nantes – Lens | 0-1 | Lens kazandı |
| 2023-10-28 | Ligue 1 | Lens – Nantes | 4-0 | Lens kazandı |
| 2023-02-19 | Ligue 1 | Lens – Nantes | 3-1 | Lens kazandı |
| 2022-09-18 | Ligue 1 | Nantes – Lens | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.51 | 5.10 | 7.00 | 1.51 | 2.88 |
| Bet365 | 1.45 | 4.75 | 6.50 | 1.44 | 2.75 |
| Bet&Win | 1.46 | 5.00 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.75 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.44 | 5.00 | 5.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lens – Nantes maçını kim kazanır?
Modelimize göre lens kazanır ihtimali %67; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Lens 2.4 – 1.03 Nantes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %87, 3.5 üst %44.
Lens – Nantes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lens 6, Nantes 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Karlsruhe 1.5 gol üstü %89
- Frosinone – Mantova 1.5 gol üstü %85
- Pescara – Spezia 1.5 gol üstü %84
- Cesena – Padova 1.5 gol üstü %83
- Kaiserslautern – Bielefeld 1.5 gol üstü %83
- Venezia – Palermo 1.5 gol üstü %82
- Virtus Entella – Carrarese 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Lens maç tahminleri ve form
- Nantes maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 8 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
