Levante – Osasuna Maç Tahmini
La Liga · 8 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Levante kazanır (%37) · oran 2.66. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.35). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Levante 1.34 – 1.26 Osasuna
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%0-1 9%2-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Levante son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Osasuna 1.0 — form dengeli.
- Osasuna güç puanında hafif önde (46 puan).
- Hücum: Levante maç başına 1.44 gol beklentisi (xG) üretiyor, Osasuna 1.53. Savunmada Levante 1.66, Osasuna 1.22 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Levante 1.3 – Osasuna 1.3; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %54.
Levante – Osasuna geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Levante 2 galibiyet, 2 beraberlik, Osasuna 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-24 | La Liga | Osasuna – Levante | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-05-08 | La Liga | Levante – Osasuna | 3-2 | Levante kazandı |
| 2025-12-08 | La Liga | Osasuna – Levante | 2-0 | Osasuna kazandı |
| 2022-03-19 | La Liga | Osasuna – Levante | 3-1 | Osasuna kazandı |
| 2021-12-05 | La Liga | Levante – Osasuna | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-02-14 | La Liga | Levante – Osasuna | 0-1 | Osasuna kazandı |
| 2020-09-27 | La Liga | Osasuna – Levante | 1-3 | Levante kazandı |
| 2020-01-24 | La Liga | Osasuna – Levante | 2-0 | Osasuna kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.66 | 3.45 | 2.98 | 2.10 | 1.87 |
| Bet365 | 2.50 | 3.25 | 2.88 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.30 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.30 | 2.80 | — | — |
| Ladbrokes | 2.50 | 3.25 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Levante – Osasuna maçını kim kazanır?
Modelimize göre levante kazanır ihtimali %37; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Levante 1.34 – 1.26 Osasuna.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %72, 3.5 üst %25.
Levante – Osasuna maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Levante 2, Osasuna 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Karlsruhe 1.5 gol üstü %89
- Lens – Nantes 1.5 gol üstü %87
- Frosinone – Mantova 1.5 gol üstü %85
- Pescara – Spezia 1.5 gol üstü %84
- Cesena – Padova 1.5 gol üstü %83
- Kaiserslautern – Bielefeld 1.5 gol üstü %83
- Venezia – Palermo 1.5 gol üstü %82
İlgili sayfalar
- Levante maç tahminleri ve form
- Osasuna maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 8 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
