Monza – Empoli Maç Tahmini
Serie B · 8 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Monza kazanır (%59) · oran 1.79. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Monza 1.97 – 1.03 Empoli
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%2-0 10%1-0 9%3-1 7%
Neden?
- Form: Monza son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Empoli 0.8 — Monza formda önde.
- Güç farkı belirgin: Monza güç puanında 127 puan önde.
- Hücum: Monza maç başına 0.86 gol beklentisi (xG) üretiyor, Empoli 1.07. Savunmada Monza 1.89, Empoli 1.23 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%58); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Monza 2.0 – Empoli 1.0; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %61.
Monza – Empoli geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Monza 2 galibiyet, 3 beraberlik, Empoli 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-08 | Serie B | Monza – Empoli | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-10-01 | Serie B | Empoli – Monza | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-18 | Serie A | Monza – Empoli | 1-3 | Empoli kazandı |
| 2024-08-17 | Serie A | Empoli – Monza | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-01-21 | Serie A | Empoli – Monza | 3-0 | Empoli kazandı |
| 2023-08-26 | Serie A | Monza – Empoli | 2-0 | Monza kazandı |
| 2023-03-04 | Serie A | Monza – Empoli | 2-1 | Monza kazandı |
| 2022-10-15 | Serie A | Empoli – Monza | 1-0 | Empoli kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.79 | 4.10 | 4.70 | 1.82 | 2.16 |
| Bet365 | 1.62 | 3.90 | 4.20 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 1.68 | 3.90 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 3.75 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.75 | 4.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.65 | 3.70 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Monza – Empoli maçını kim kazanır?
Modelimize göre monza kazanır ihtimali %59; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Monza 1.97 – 1.03 Empoli.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Monza – Empoli maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Monza 2, Empoli 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Mayıs 2026 günü diğer Serie B maçları
- Avellino – Modena 3.5 gol altı %75
- Catanzaro – Bari 1.5 gol üstü %79
- Cesena – Padova 1.5 gol üstü %83
- Frosinone – Mantova 1.5 gol üstü %85
- Monza – Empoli 1.5 gol üstü %81
- Pescara – Spezia 1.5 gol üstü %84
- Reggiana – Sampdoria 3.5 gol altı %77
- Sudtirol – Juve Stabia 1.5 gol üstü %79
- Venezia – Palermo 1.5 gol üstü %82
- Virtus Entella – Carrarese 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Karlsruhe 1.5 gol üstü %89
- Lens – Nantes 1.5 gol üstü %87
- Kaiserslautern – Bielefeld 1.5 gol üstü %83
- Torino – Sassuolo 1.5 gol üstü %76
- Standard – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %76
- Cadiz – La Coruna 3.5 gol altı %75
- Levante – Osasuna 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Monza maç tahminleri ve form
- Empoli maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 8 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
