Celta – Elche Maç Tahmini
La Liga · 3 Mayıs 2026 15:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Celta kazanır (%56) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celta 1.83 – 1.01 Elche
En olası skorlar
1-1 11%1-0 10%2-1 10%2-0 10%0-0 6%
Neden?
- Form: Celta son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Elche 2.4 — Elche formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Celta maç başına 1.48 gol beklentisi (xG) üretiyor, Elche 1.42. Savunmada Celta 1.46, Elche 1.87 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celta 1.8 – Elche 1.0; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %58.
Celta – Elche geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Celta 5 galibiyet, 1 beraberlik, Elche 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | La Liga | Elche – Celta | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-05-03 | La Liga | Celta – Elche | 3-1 | Celta kazandı |
| 2025-09-28 | La Liga | Elche – Celta | 2-1 | Elche kazandı |
| 2023-04-26 | La Liga | Celta – Elche | 1-0 | Celta kazandı |
| 2023-01-06 | La Liga | Elche – Celta | 0-1 | Celta kazandı |
| 2022-05-15 | La Liga | Celta – Elche | 1-0 | Celta kazandı |
| 2021-10-03 | La Liga | Elche – Celta | 1-0 | Elche kazandı |
| 2021-02-12 | La Liga | Celta – Elche | 3-1 | Celta kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.75 | 3.80 | 4.50 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.78 | 3.90 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.70 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 4.00 | 4.20 | — | — |
| Ladbrokes | 1.80 | 3.90 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celta – Elche maçını kim kazanır?
Modelimize göre celta kazanır ihtimali %56; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Celta 1.83 – 1.01 Elche.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %29.
Celta – Elche maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Celta 5, Elche 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Celta – Elche 1.5 gol üstü %79
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Betis – Oviedo 1.5 gol üstü %77
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Celta maç tahminleri ve form
- Elche maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
