Rio Ave – Gil Vicente Maç Tahmini
Primeira Liga · 3 Mayıs 2026 22:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Gil Vicente kazanır (%51) · oran 2.06. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Rio Ave 1.03 – 1.62 Gil Vicente
En olası skorlar
1-1 12%0-1 11%1-2 10%0-2 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Rio Ave son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Gil Vicente 1.4 — form dengeli.
- Gil Vicente güç puanında hafif önde (78 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Rio Ave 1.0 – Gil Vicente 1.6; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %53.
Rio Ave – Gil Vicente geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Rio Ave 2 galibiyet, 5 beraberlik, Gil Vicente 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Primeira Liga | Gil Vicente – Rio Ave | 1-0 | Gil Vicente kazandı |
| 2026-05-03 | Primeira Liga | Rio Ave – Gil Vicente | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-20 | Primeira Liga | Gil Vicente – Rio Ave | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-16 | Primeira Liga | Rio Ave – Gil Vicente | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-01-06 | Primeira Liga | Gil Vicente – Rio Ave | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-06 | Primeira Liga | Rio Ave – Gil Vicente | 3-0 | Rio Ave kazandı |
| 2023-11-12 | Primeira Liga | Gil Vicente – Rio Ave | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-03-12 | Primeira Liga | Rio Ave – Gil Vicente | 2-1 | Rio Ave kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 3.80 | 3.50 | 1.91 | 1.95 | 1.90 |
| Bet&Win | 3.70 | 3.50 | 1.93 | — | — |
| BetVictor | 3.60 | 3.40 | 1.91 | — | — |
| Betfred | 3.60 | 3.40 | 1.95 | — | — |
| Ladbrokes | 3.70 | 3.60 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Rio Ave – Gil Vicente maçını kim kazanır?
Modelimize göre gil vicente kazanır ihtimali %51; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Rio Ave 1.03 – 1.62 Gil Vicente.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Rio Ave – Gil Vicente maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Rio Ave 2, Gil Vicente 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Casa Pia – Tondela 3.5 gol altı %79
- Sp Braga – Estoril 1.5 gol üstü %80
- Rio Ave – Gil Vicente 3.5 gol altı %74
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Rio Ave maç tahminleri ve form
- Gil Vicente maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
