Cesena – Avellino Maç Tahmini
Serie B · 18 Ekim 2026 18:15 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Cesena kazanır (%42) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cesena 1.46 – 1.18 Avellino
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Cesena son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Avellino 2.0 — Avellino formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cesena 1.5 – Avellino 1.2; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %57.
Cesena – Avellino geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Cesena 4 galibiyet, 3 beraberlik, Avellino 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Serie B | Cesena – Avellino | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-31 | Serie B | Avellino – Cesena | 3-1 | Avellino kazandı |
| 2025-11-09 | Serie B | Cesena – Avellino | 3-0 | Cesena kazandı |
| 2018-02-10 | Serie B | Avellino – Cesena | 1-1 | Beraberlik |
| 2017-09-15 | Serie B | Cesena – Avellino | 3-1 | Cesena kazandı |
| 2017-04-22 | Serie B | Avellino – Cesena | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-11-26 | Serie B | Cesena – Avellino | 3-0 | Cesena kazandı |
| 2016-05-20 | Serie B | Avellino – Cesena | 1-2 | Cesena kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.15 | 3.20 | 1.01 | 1.89 |
| Bet365 | 2.20 | 3.20 | 3.20 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.30 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.25 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.30 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.10 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cesena – Avellino maçını kim kazanır?
Modelimize göre cesena kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Cesena 1.46 – 1.18 Avellino.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %76, 3.5 üst %27.
Cesena – Avellino maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Cesena 4, Avellino 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Serie B maçları
- Juve Stabia – Sudtirol 1.5 gol üstü %74
- Cesena – Avellino 1.5 gol üstü %76
- Sampdoria – Arezzo 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Cesena maç tahminleri ve form
- Avellino maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
