Nott'm Forest – Arsenal Maç Tahmini
Premier League · 18 Ekim 2026 18:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Arsenal kazanır (%66) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 0.78 – 2.08 Arsenal
En olası skorlar
0-2 12%0-1 12%1-1 10%1-2 10%0-3 9%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Arsenal 2.4 — Arsenal formda önde.
- Güç farkı belirgin: Arsenal güç puanında 153 puan önde.
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.84 gol beklentisi (xG) üretiyor, Arsenal 2.07. Savunmada Nott'm Forest 1.53, Arsenal 1.09 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%66 vs %60).
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 0.8 – Arsenal 2.1; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %50.
Nott'm Forest – Arsenal geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nott'm Forest 1 galibiyet, 2 beraberlik, Arsenal 5 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Premier League | Nott'm Forest – Arsenal | 0-1 | Arsenal kazandı |
| 2026-01-17 | Premier League | Nott'm Forest – Arsenal | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-09-13 | Premier League | Arsenal – Nott'm Forest | 3-0 | Arsenal kazandı |
| 2025-02-26 | Premier League | Nott'm Forest – Arsenal | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-11-23 | Premier League | Arsenal – Nott'm Forest | 3-0 | Arsenal kazandı |
| 2024-01-30 | Premier League | Nott'm Forest – Arsenal | 1-2 | Arsenal kazandı |
| 2023-08-12 | Premier League | Arsenal – Nott'm Forest | 2-1 | Arsenal kazandı |
| 2023-05-20 | Premier League | Nott'm Forest – Arsenal | 1-0 | Nott'm Forest kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 6.40 | 4.00 | 1.68 | 2.02 | 1.95 |
| Bet365 | 6.00 | 3.90 | 1.60 | 1.93 | 1.93 |
| Bet&Win | 5.50 | 3.90 | 1.62 | — | — |
| BetVictor | 5.50 | 3.80 | 1.60 | — | — |
| Betfred | 5.50 | 4.00 | 1.62 | — | — |
| Paddy Power | 5.50 | 3.75 | 1.62 | — | — |
| SkyBet | 5.50 | 3.75 | 1.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Arsenal maçını kim kazanır?
Modelimize göre arsenal kazanır ihtimali %66; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Nott'm Forest 0.78 – 2.08 Arsenal.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %77, 3.5 üst %29.
Nott'm Forest – Arsenal maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nott'm Forest 1, Arsenal 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Premier League maçları
- Bournemouth – Sunderland 3.5 gol altı %82
- Brighton – Crystal Palace 1.5 gol üstü %83
- Leeds – Man United 1.5 gol üstü %75
- Nott'm Forest – Arsenal 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Arsenal maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
