Wolves – Bolton Maç Tahmini
Championship · 13 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Wolves kazanır (%71) · oran 1.44. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wolves 2.3 – 0.77 Bolton
En olası skorlar
2-0 12%1-0 10%2-1 9%3-0 9%1-1 9%
Neden?
- Form: Wolves son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Bolton 1.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Wolves güç puanında 166 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wolves 2.3 – Bolton 0.8; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %50.
Wolves – Bolton geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Wolves 3 galibiyet, 2 beraberlik, Bolton 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | Championship | Wolves – Bolton | 1-3 | Bolton kazandı |
| 2018-04-21 | Championship | Bolton – Wolves | 0-4 | Wolves kazandı |
| 2017-11-25 | Championship | Wolves – Bolton | 5-1 | Wolves kazandı |
| 2016-02-02 | Championship | Wolves – Bolton | 2-2 | Beraberlik |
| 2015-09-12 | Championship | Bolton – Wolves | 2-1 | Bolton kazandı |
| 2015-01-31 | Championship | Bolton – Wolves | 2-2 | Beraberlik |
| 2014-09-20 | Championship | Wolves – Bolton | 1-0 | Wolves kazandı |
| 2013-04-06 | Championship | Bolton – Wolves | 2-0 | Bolton kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.44 | 5.10 | 8.40 | 1.61 | 2.56 |
| Bet365 | 1.37 | 4.50 | 7.50 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.42 | 5.00 | 6.75 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.80 | 7.50 | — | — |
| Betfred | 1.40 | 5.00 | 7.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.36 | 4.75 | 7.00 | — | — |
| SkyBet | 1.36 | 5.00 | 7.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wolves – Bolton maçını kim kazanır?
Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %71; beraberlik %19.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Wolves 2.3 – 0.77 Bolton.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %33.
Wolves – Bolton maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Wolves 3, Bolton 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Bristol City – Blackburn 3.5 gol altı %78
- Burnley – Charlton 1.5 gol üstü %77
- Cardiff – Watford 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Swansea 3.5 gol altı %76
- Wolves – Bolton 1.5 gol üstü %81
- Wrexham – West Brom 3.5 gol altı %76
- Birmingham – Preston 1.5 gol üstü %81
- Stoke – Middlesbrough 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Wolves maç tahminleri ve form
- Bolton maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 13 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
