Burnley – Charlton Maç Tahmini
Championship · 13 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Burnley kazanır (%60) · oran 1.69. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Burnley 1.89 – 0.88 Charlton
En olası skorlar
1-0 11%2-0 11%1-1 11%2-1 10%3-0 7%
Neden?
- Form: Burnley son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Charlton 0.6 — form dengeli.
- Burnley güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Burnley 1.9 – Charlton 0.9; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %51.
Burnley – Charlton geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Burnley 5 galibiyet, 1 beraberlik, Charlton 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %14, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | Championship | Burnley – Charlton | 2-2 | Beraberlik |
| 2016-05-07 | Championship | Charlton – Burnley | 0-3 | Burnley kazandı |
| 2015-12-19 | Championship | Burnley – Charlton | 4-0 | Burnley kazandı |
| 2014-03-22 | Championship | Charlton – Burnley | 0-3 | Burnley kazandı |
| 2013-09-28 | Championship | Burnley – Charlton | 3-0 | Burnley kazandı |
| 2013-03-02 | Championship | Charlton – Burnley | 0-1 | Burnley kazandı |
| 2012-11-17 | Championship | Burnley – Charlton | 0-1 | Charlton kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.69 | 4.00 | 5.80 | 1.95 | 2.00 |
| Bet365 | 1.61 | 3.70 | 5.25 | 1.85 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.63 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 4.00 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.00 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.62 | 3.75 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.60 | 4.00 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Burnley – Charlton maçını kim kazanır?
Modelimize göre burnley kazanır ihtimali %60; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Burnley 1.89 – 0.88 Charlton.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %77, 3.5 üst %28.
Burnley – Charlton maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Burnley 5, Charlton 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %14.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Bristol City – Blackburn 3.5 gol altı %78
- Burnley – Charlton 1.5 gol üstü %77
- Cardiff – Watford 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Swansea 3.5 gol altı %76
- Wolves – Bolton 1.5 gol üstü %81
- Wrexham – West Brom 3.5 gol altı %76
- Birmingham – Preston 1.5 gol üstü %81
- Stoke – Middlesbrough 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Burnley maç tahminleri ve form
- Charlton maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 13 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
