Stoke – Middlesbrough Maç Tahmini
Championship · 13 Ekim 2026 22:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%53) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Stoke 1.04 – 1.8 Middlesbrough
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 6%
Neden?
- Form: Stoke son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Middlesbrough 2.2 — form dengeli.
- Middlesbrough güç puanında hafif önde (92 puan).
- Hücum: Stoke maç başına 0.93 gol beklentisi (xG) üretiyor, Middlesbrough 0.85. Savunmada Stoke 1.72, Middlesbrough 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%53 vs %48).
- Gol beklentisi: Stoke 1.0 – Middlesbrough 1.8; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %56.
Stoke – Middlesbrough geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Stoke 2 galibiyet, 2 beraberlik, Middlesbrough 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | Championship | Stoke – Middlesbrough | 2-3 | Middlesbrough kazandı |
| 2026-01-21 | Championship | Stoke – Middlesbrough | 1-2 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-09-30 | Championship | Middlesbrough – Stoke | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-02-25 | Championship | Stoke – Middlesbrough | 1-3 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-09-28 | Championship | Middlesbrough – Stoke | 2-0 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-03-02 | Championship | Stoke – Middlesbrough | 2-0 | Stoke kazandı |
| 2023-10-28 | Championship | Middlesbrough – Stoke | 0-2 | Stoke kazandı |
| 2023-03-14 | Championship | Middlesbrough – Stoke | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.80 | 2.10 | 1.79 | 2.20 |
| Bet365 | 3.50 | 3.50 | 1.96 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 3.40 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.50 | 3.70 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.75 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.50 | 3.60 | 1.95 | — | — |
| SkyBet | 3.50 | 3.75 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Stoke – Middlesbrough maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %53; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Stoke 1.04 – 1.8 Middlesbrough.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %79, 3.5 üst %30.
Stoke – Middlesbrough maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Stoke 2, Middlesbrough 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Bristol City – Blackburn 3.5 gol altı %78
- Burnley – Charlton 1.5 gol üstü %77
- Cardiff – Watford 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Swansea 3.5 gol altı %76
- Wolves – Bolton 1.5 gol üstü %81
- Wrexham – West Brom 3.5 gol altı %76
- Birmingham – Preston 1.5 gol üstü %81
- Stoke – Middlesbrough 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Stoke maç tahminleri ve form
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 13 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
