Millwall – Swansea Maç Tahmini
Championship · 13 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Millwall kazanır (%39) · oran 2.52. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.40). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Millwall 1.39 – 1.2 Swansea
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Millwall son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Swansea 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Millwall 1.4 – Swansea 1.2; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %54.
Millwall – Swansea geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Millwall 5 galibiyet, 1 beraberlik, Swansea 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-13 | Championship | Millwall – Swansea | 0-1 | Swansea kazandı |
| 2026-01-04 | Championship | Millwall – Swansea | 2-1 | Millwall kazandı |
| 2025-09-27 | Championship | Swansea – Millwall | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-04-26 | Championship | Millwall – Swansea | 1-0 | Millwall kazandı |
| 2024-10-26 | Championship | Swansea – Millwall | 0-1 | Millwall kazandı |
| 2024-05-04 | Championship | Swansea – Millwall | 0-1 | Millwall kazandı |
| 2023-09-30 | Championship | Millwall – Swansea | 0-3 | Swansea kazandı |
| 2023-03-14 | Championship | Millwall – Swansea | 2-1 | Millwall kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.52 | 3.50 | 3.05 | 1.98 | 1.99 |
| Bet365 | 2.32 | 3.50 | 2.75 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.40 | 2.85 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.40 | 2.80 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.50 | 2.80 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.30 | 2.90 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.40 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Millwall – Swansea maçını kim kazanır?
Modelimize göre millwall kazanır ihtimali %39; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Millwall 1.39 – 1.2 Swansea.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %73, 3.5 üst %24.
Millwall – Swansea maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Millwall 5, Swansea 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Bristol City – Blackburn 3.5 gol altı %78
- Burnley – Charlton 1.5 gol üstü %77
- Cardiff – Watford 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Swansea 3.5 gol altı %76
- Wolves – Bolton 1.5 gol üstü %81
- Wrexham – West Brom 3.5 gol altı %76
- Birmingham – Preston 1.5 gol üstü %81
- Stoke – Middlesbrough 1.5 gol üstü %79
İlgili sayfalar
- Millwall maç tahminleri ve form
- Swansea maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 13 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
