St Etienne – Rodez Maç Tahmini
Ligue 2 · 10 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%73) · oran 1.42. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Etienne 2.57 – 0.89 Rodez
En olası skorlar
2-0 10%2-1 9%3-0 9%3-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: St Etienne son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Rodez 0.8 — St Etienne formda önde.
- St Etienne güç puanında hafif önde (60 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Etienne 2.6 – Rodez 0.9; 2.5 üstü ihtimali %67, karşılıklı gol %58.
St Etienne – Rodez geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: St Etienne 2 galibiyet, 2 beraberlik, Rodez 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.57 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Ligue 2 | St Etienne – Rodez | 2-0 | St Etienne kazandı |
| 2026-05-02 | Ligue 2 | Rodez – St Etienne | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2025-08-16 | Ligue 2 | St Etienne – Rodez | 4-0 | St Etienne kazandı |
| 2024-05-10 | Ligue 2 | St Etienne – Rodez | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-12 | Ligue 2 | Rodez – St Etienne | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2023-04-29 | Ligue 2 | Rodez – St Etienne | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-11-12 | Ligue 2 | St Etienne – Rodez | 0-2 | Rodez kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.39 | 5.10 | 7.20 | 1.45 | 2.78 |
| Bet365 | 1.40 | 4.20 | 6.00 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.42 | 4.75 | 6.50 | — | — |
| BetVictor | 1.36 | 4.80 | 7.00 | — | — |
| Betfred | 1.33 | 5.00 | 7.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.33 | 5.00 | 7.00 | — | — |
| SkyBet | 1.33 | 4.75 | 6.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Etienne – Rodez maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %73; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi St Etienne 2.57 – 0.89 Rodez.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %67, alt %33. 1.5 üst %88, 3.5 üst %43.
St Etienne – Rodez maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada St Etienne 2, Rodez 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Nantes – Reims 3.5 gol altı %74
- St Etienne – Rodez 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Rodez maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
