Clermont – Red Star Maç Tahmini
Ligue 2 · 10 Ekim 2026 15:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Red Star kazanır (%51) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Clermont 1.04 – 1.7 Red Star
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Clermont son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Red Star 2.0 — Red Star formda önde.
- Red Star güç puanında hafif önde (61 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%51 vs %47).
- Gol beklentisi: Clermont 1.0 – Red Star 1.7; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %54.
Clermont – Red Star geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Clermont 2 galibiyet, 4 beraberlik, Red Star 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Ligue 2 | Clermont – Red Star | 2-3 | Red Star kazandı |
| 2026-03-20 | Ligue 2 | Clermont – Red Star | 0-1 | Red Star kazandı |
| 2025-11-22 | Ligue 2 | Red Star – Clermont | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-25 | Ligue 2 | Red Star – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-24 | Ligue 2 | Clermont – Red Star | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-03-15 | Ligue 2 | Red Star – Clermont | 0-4 | Clermont kazandı |
| 2018-10-19 | Ligue 2 | Clermont – Red Star | 0-0 | Beraberlik |
| 2017-01-13 | Ligue 2 | Red Star – Clermont | 1-3 | Clermont kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.75 | 3.40 | 2.08 | 2.00 | 1.86 |
| Bet365 | 3.40 | 3.00 | 2.00 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 3.50 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| BetVictor | 3.40 | 3.30 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.30 | 3.25 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Clermont – Red Star maçını kim kazanır?
Modelimize göre red star kazanır ihtimali %51; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Clermont 1.04 – 1.7 Red Star.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Clermont – Red Star maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Clermont 2, Red Star 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Nantes – Reims 3.5 gol altı %74
- St Etienne – Rodez 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Clermont maç tahminleri ve form
- Red Star maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
