Nantes – Reims Maç Tahmini
Ligue 2 · 10 Ekim 2026 15:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Nantes kazanır (%41) · oran 2.20. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.41). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nantes 1.44 – 1.17 Reims
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Nantes son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Reims 2.2 — Reims formda önde.
- Reims güç puanında hafif önde (60 puan).
- Hücum: Nantes maç başına 1.23 gol beklentisi (xG) üretiyor, Reims 0.97. Savunmada Nantes 1.32, Reims 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nantes 1.4 – Reims 1.2; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Nantes – Reims geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nantes 2 galibiyet, 2 beraberlik, Reims 4 galibiyet. Maç başına ortalama 1.5 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Ligue 2 | Nantes – Reims | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-02-02 | Ligue 1 | Reims – Nantes | 1-2 | Nantes kazandı |
| 2024-09-15 | Ligue 1 | Nantes – Reims | 1-2 | Reims kazandı |
| 2024-01-28 | Ligue 1 | Reims – Nantes | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-11-05 | Ligue 1 | Nantes – Reims | 0-1 | Reims kazandı |
| 2023-04-02 | Ligue 1 | Nantes – Reims | 0-3 | Reims kazandı |
| 2022-11-06 | Ligue 1 | Reims – Nantes | 1-0 | Reims kazandı |
| 2022-02-13 | Ligue 1 | Nantes – Reims | 1-0 | Nantes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.20 | 3.65 | 3.40 | 1.90 | 1.98 |
| Bet365 | 2.05 | 3.20 | 3.30 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.50 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.30 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nantes – Reims maçını kim kazanır?
Modelimize göre nantes kazanır ihtimali %41; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Nantes 1.44 – 1.17 Reims.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Nantes – Reims maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nantes 2, Reims 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Clermont – Red Star 1.5 gol üstü %75
- Nantes – Reims 3.5 gol altı %74
- St Etienne – Rodez 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Nantes maç tahminleri ve form
- Reims maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
