Watford – Burnley Maç Tahmini
Championship · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Burnley kazanır (%46) · oran 2.42. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Watford 1.29 – 1.7 Burnley
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%0-2 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Watford son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Burnley 0.6 — form dengeli.
- Burnley güç puanında hafif önde (48 puan).
- Hücum: Watford maç başına 0.97 gol beklentisi (xG) üretiyor, Burnley 0.98. Savunmada Watford 1.88, Burnley 2.13 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Watford 1.3 – Burnley 1.7; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %60.
Watford – Burnley geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Watford 1 galibiyet, 2 beraberlik, Burnley 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Championship | Watford – Burnley | 0-4 | Burnley kazandı |
| 2025-04-18 | Championship | Watford – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
| 2024-12-21 | Championship | Burnley – Watford | 2-1 | Burnley kazandı |
| 2023-02-14 | Championship | Burnley – Watford | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-08-12 | Championship | Watford – Burnley | 1-0 | Watford kazandı |
| 2022-04-30 | Premier League | Watford – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
| 2022-02-05 | Premier League | Burnley – Watford | 0-0 | Beraberlik |
| 2020-06-25 | Premier League | Burnley – Watford | 1-0 | Burnley kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.10 | 3.60 | 2.42 | 1.86 | 2.08 |
| Bet365 | 3.10 | 3.40 | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.60 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.50 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.50 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.40 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.30 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Watford – Burnley maçını kim kazanır?
Modelimize göre burnley kazanır ihtimali %46; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Watford 1.29 – 1.7 Burnley.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Watford – Burnley maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Watford 1, Burnley 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Charlton – Bristol City 3.5 gol altı %75
- Swansea – Norwich 1.5 gol üstü %77
- West Brom – Birmingham 3.5 gol altı %77
- Blackburn – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- Bolton – Stoke 3.5 gol altı %74
- Derby – Wrexham 1.5 gol üstü %76
- Middlesbrough – Wolves 1.5 gol üstü %82
- Preston – Millwall 1.5 gol üstü %77
- Sheffield United – Lincoln 1.5 gol üstü %78
- Watford – Burnley 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Watford maç tahminleri ve form
- Burnley maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
