Preston – Millwall Maç Tahmini
Championship · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Millwall kazanır (%44) · oran 2.54. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.30). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Preston 1.25 – 1.61 Millwall
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 9%0-2 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Preston son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Millwall 1.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Millwall güç puanında 110 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%44 vs %40).
- Gol beklentisi: Preston 1.2 – Millwall 1.6; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %57.
Preston – Millwall geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Preston 0 galibiyet, 4 beraberlik, Millwall 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Championship | Preston – Millwall | 0-1 | Millwall kazandı |
| 2026-02-28 | Championship | Preston – Millwall | 0-2 | Millwall kazandı |
| 2025-11-08 | Championship | Millwall – Preston | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-18 | Championship | Preston – Millwall | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-28 | Championship | Millwall – Preston | 3-1 | Millwall kazandı |
| 2024-01-27 | Championship | Millwall – Preston | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-21 | Championship | Preston – Millwall | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-15 | Championship | Millwall – Preston | 2-0 | Millwall kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.98 | 3.55 | 2.54 | 1.90 | 2.06 |
| Bet365 | 2.82 | 3.30 | 2.35 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.87 | 3.50 | 2.35 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| Betfred | 2.80 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.75 | 3.40 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.75 | 3.40 | 2.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Preston – Millwall maçını kim kazanır?
Modelimize göre millwall kazanır ihtimali %44; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Preston 1.25 – 1.61 Millwall.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %77, 3.5 üst %31.
Preston – Millwall maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Preston 0, Millwall 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları
- Charlton – Bristol City 3.5 gol altı %75
- Swansea – Norwich 1.5 gol üstü %77
- West Brom – Birmingham 3.5 gol altı %77
- Blackburn – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- Bolton – Stoke 3.5 gol altı %74
- Derby – Wrexham 1.5 gol üstü %76
- Middlesbrough – Wolves 1.5 gol üstü %82
- Preston – Millwall 1.5 gol üstü %77
- Sheffield United – Lincoln 1.5 gol üstü %78
- Watford – Burnley 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Preston maç tahminleri ve form
- Millwall maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
