BankoZeka

Middlesbrough – Wolves Maç Tahmini

Championship · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%43) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Middlesbrough43% 2.30
Beraberlik28% 3.80
Wolves29% 3.15

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var61% ~1.62
Karşılıklı gol yok39% ~2.62

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü82% ~1.22
2.5 gol üstü60% 1.69
3.5 gol üstü36% ~2.71

Gol beklentisi: Middlesbrough 1.71 – 1.39 Wolves

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-2 7%1-0 7%2-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Middlesbrough – Wolves geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Middlesbrough 4 galibiyet, 0 beraberlik, Wolves 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-10ChampionshipMiddlesbrough – Wolves1-0Middlesbrough kazandı
2018-03-30ChampionshipMiddlesbrough – Wolves1-2Wolves kazandı
2017-08-05ChampionshipWolves – Middlesbrough1-0Wolves kazandı
2016-03-04ChampionshipMiddlesbrough – Wolves2-1Middlesbrough kazandı
2015-10-24ChampionshipWolves – Middlesbrough1-3Middlesbrough kazandı
2015-04-14ChampionshipMiddlesbrough – Wolves2-1Middlesbrough kazandı
2014-10-21ChampionshipWolves – Middlesbrough2-0Wolves kazandı
2013-03-30ChampionshipWolves – Middlesbrough3-2Wolves kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.303.803.151.692.36
Bet3652.153.702.851.622.30
Bet&Win2.253.752.85——
BetVictor2.203.703.00——
Betfred2.253.752.88——
Paddy Power2.203.603.00——
SkyBet2.203.503.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Middlesbrough

10.31 ECharlton3-0 G
10.23 DBolton1-5 G
10.17 ECardiff2-2 B
10.13 DStoke2-3 G
10.10 EWolves1-0 G

Wolves

10.31 ECardiff3-0 G
10.24 EWatford1-0 G
10.20 EPortsmouth1-1 B
10.16 DBurnley1-2 G
10.13 EBolton1-3 M

Sık sorulanlar

Middlesbrough – Wolves maçını kim kazanır?

Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %43; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Middlesbrough 1.71 – 1.39 Wolves.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.

Middlesbrough – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Middlesbrough 4, Wolves 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

10 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: