Santa Clara – Sp Braga Maç Tahmini
Primeira Liga · 20 Eylül 2026 20:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%49) · oran 2.16. En olası seçim 3.5 Alt %81 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Santa Clara 0.83 – 1.4 Sp Braga
En olası skorlar
0-1 14%1-1 13%0-0 11%0-2 11%1-2 9%
Neden?
- Form: Santa Clara son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Sp Braga 2.0 — Santa Clara formda önde.
- Sp Braga güç puanında hafif önde (76 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Santa Clara 0.8 – Sp Braga 1.4; 2.5 üstü ihtimali %39, karşılıklı gol %46.
Santa Clara – Sp Braga geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Santa Clara 1 galibiyet, 3 beraberlik, Sp Braga 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Primeira Liga | Santa Clara – Sp Braga | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-26 | Primeira Liga | Santa Clara – Sp Braga | 2-1 | Santa Clara kazandı |
| 2025-12-15 | Primeira Liga | Sp Braga – Santa Clara | 1-0 | Sp Braga kazandı |
| 2025-05-03 | Primeira Liga | Sp Braga – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-22 | Primeira Liga | Santa Clara – Sp Braga | 0-2 | Sp Braga kazandı |
| 2023-05-14 | Primeira Liga | Sp Braga – Santa Clara | 5-3 | Sp Braga kazandı |
| 2023-01-05 | Primeira Liga | Santa Clara – Sp Braga | 0-4 | Sp Braga kazandı |
| 2022-02-28 | Primeira Liga | Sp Braga – Santa Clara | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.00 | 3.25 | 2.16 | 2.54 | 1.60 |
| Bet365 | 3.50 | 3.30 | 2.05 | 2.40 | 1.53 |
| Bet&Win | 3.60 | 3.10 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.60 | 3.00 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.10 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.80 | 3.10 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.60 | 3.10 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Santa Clara – Sp Braga maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %49; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %54. Gol beklentisi Santa Clara 0.83 – 1.4 Sp Braga.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %39, alt %61. 1.5 üst %63, 3.5 üst %19.
Santa Clara – Sp Braga maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Santa Clara 1, Sp Braga 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Estrela – Academico Viseu 3.5 gol altı %74
- Guimaraes – Moreirense 3.5 gol altı %73
- Estoril – Casa Pia 1.5 gol üstü %73
- Santa Clara – Sp Braga 3.5 gol altı %81
- Porto – Benfica 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Twente – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %93
- AZ Alkmaar – Telstar 1.5 gol üstü %91
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %91
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – Utrecht 1.5 gol üstü %89
- Marseille – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Genk 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Hoffenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 20 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
