Club Brugge – Genk Maç Tahmini
Pro League · 20 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%65) · oran 1.53. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 2.51 – 1.16 Genk
En olası skorlar
2-1 9%2-0 8%3-1 8%1-1 8%3-0 7%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Genk 1.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 124 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%65); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 2.5 – Genk 1.2; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %63.
Club Brugge – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 7 galibiyet, 0 beraberlik, Genk 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Pro League | Club Brugge – Genk | 3-0 | Club Brugge kazandı |
| 2025-12-26 | Pro League | Genk – Club Brugge | 3-5 | Club Brugge kazandı |
| 2025-07-27 | Pro League | Club Brugge – Genk | 2-1 | Club Brugge kazandı |
| 2025-05-11 | Pro League | Genk – Club Brugge | 0-2 | Club Brugge kazandı |
| 2025-04-13 | Pro League | Club Brugge – Genk | 1-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-12-15 | Pro League | Club Brugge – Genk | 2-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-08-11 | Pro League | Genk – Club Brugge | 3-2 | Genk kazandı |
| 2024-04-28 | Pro League | Genk – Club Brugge | 0-3 | Club Brugge kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.45 | 4.80 | 5.10 | 1.33 | 2.72 |
| Bet365 | 1.45 | 4.20 | 6.00 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 1.53 | 4.75 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.45 | 4.60 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.40 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.40 | 4.33 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %65; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Club Brugge 2.51 – 1.16 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %89, 3.5 üst %46.
Club Brugge – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 7, Genk 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Antwerp – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- St Truiden – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Club Brugge – Genk 1.5 gol üstü %89
- Kortrijk – Beveren 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Twente – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %93
- AZ Alkmaar – Telstar 1.5 gol üstü %91
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %91
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – Utrecht 1.5 gol üstü %89
- Marseille – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Hoffenheim 1.5 gol üstü %88
- Cottbus – St Pauli 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 20 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
