Twente – PSV Eindhoven Maç Tahmini
Eredivisie · 20 Eylül 2026 15:30 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%43) · oran 2.26. En olası seçim 1.5 Üst %93 (oran ~1.09). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Twente 1.86 – 2.18 PSV Eindhoven
En olası skorlar
1-2 8%1-1 8%2-2 7%2-1 7%1-3 6%
Neden?
- Form: Twente son 5 maçta ortalama 2.6 puan, PSV Eindhoven 3.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 121 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Twente 1.9 – PSV Eindhoven 2.2; 2.5 üstü ihtimali %77, karşılıklı gol %75.
Twente – PSV Eindhoven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Twente 1 galibiyet, 0 beraberlik, PSV Eindhoven 7 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 3-2 | Twente kazandı |
| 2026-05-17 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 5-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-08-17 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 0-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-04-24 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 1-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-12-06 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 6-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-03-17 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 1-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-11-25 | Eredivisie | Twente – PSV Eindhoven | 0-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-02-26 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Twente | 3-1 | PSV Eindhoven kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.94 | 4.20 | 2.26 | 1.29 | 3.60 |
| Bet365 | 2.88 | 4.00 | 2.20 | 1.29 | 3.60 |
| Bet&Win | 2.85 | 4.10 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 2.75 | 4.10 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 4.00 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 2.75 | 4.00 | 2.10 | — | — |
| SkyBet | 2.70 | 3.75 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Twente – PSV Eindhoven maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %43; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %75. Gol beklentisi Twente 1.86 – 2.18 PSV Eindhoven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %77, alt %23. 1.5 üst %93, 3.5 üst %55.
Twente – PSV Eindhoven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Twente 1, PSV Eindhoven 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Eylül 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Feyenoord – Utrecht 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Telstar 1.5 gol üstü %91
- Twente – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %93
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %91
- Marseille – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Genk 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Hoffenheim 1.5 gol üstü %88
- Cottbus – St Pauli 1.5 gol üstü %88
- Hannover – Bochum 1.5 gol üstü %88
- Frosinone – Como 1.5 gol üstü %87
- Fenerbahce – Eyupspor 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Twente maç tahminleri ve form
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 20 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
