Guimaraes – Moreirense Maç Tahmini
Primeira Liga · 20 Eylül 2026 17:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Guimaraes kazanır (%66) · oran 1.55. En olası seçim 3.5 Alt %73 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Guimaraes 1.99 – 0.75 Moreirense
En olası skorlar
2-0 13%1-0 12%1-1 10%2-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Guimaraes son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Moreirense 1.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%64); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Guimaraes 2.0 – Moreirense 0.8; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %48.
Guimaraes – Moreirense geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Guimaraes 4 galibiyet, 2 beraberlik, Moreirense 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Primeira Liga | Guimaraes – Moreirense | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-30 | Primeira Liga | Guimaraes – Moreirense | 1-0 | Guimaraes kazandı |
| 2025-08-23 | Primeira Liga | Moreirense – Guimaraes | 2-0 | Moreirense kazandı |
| 2025-03-30 | Primeira Liga | Moreirense – Guimaraes | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-11-03 | Primeira Liga | Guimaraes – Moreirense | 1-0 | Guimaraes kazandı |
| 2024-03-30 | Primeira Liga | Guimaraes – Moreirense | 1-0 | Guimaraes kazandı |
| 2023-11-05 | Primeira Liga | Moreirense – Guimaraes | 1-0 | Moreirense kazandı |
| 2022-04-03 | Primeira Liga | Moreirense – Guimaraes | 0-1 | Guimaraes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.55 | 4.40 | 7.00 | 1.88 | 1.82 |
| Bet365 | 1.49 | 3.75 | 7.00 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 1.53 | 4.10 | 5.75 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 3.80 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.50 | 4.00 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.00 | 6.50 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 3.90 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Guimaraes – Moreirense maçını kim kazanır?
Modelimize göre guimaraes kazanır ihtimali %66; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Guimaraes 1.99 – 0.75 Moreirense.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Guimaraes – Moreirense maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Guimaraes 4, Moreirense 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Estrela – Academico Viseu 3.5 gol altı %74
- Guimaraes – Moreirense 3.5 gol altı %73
- Estoril – Casa Pia 1.5 gol üstü %73
- Santa Clara – Sp Braga 3.5 gol altı %81
- Porto – Benfica 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Twente – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %93
- AZ Alkmaar – Telstar 1.5 gol üstü %91
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %91
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – Utrecht 1.5 gol üstü %89
- Marseille – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – Genk 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Hoffenheim 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Guimaraes maç tahminleri ve form
- Moreirense maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 20 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
