St Truiden – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 20 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%56) · oran 1.70. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Truiden 2.2 – 1.29 Westerlo
En olası skorlar
2-1 10%1-1 9%2-0 7%3-1 7%1-0 6%
Neden?
- Form: St Truiden son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Westerlo 1.4 — form dengeli.
- St Truiden güç puanında hafif önde (50 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%58); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: St Truiden 2.2 – Westerlo 1.3; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %63.
St Truiden – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Truiden 5 galibiyet, 1 beraberlik, Westerlo 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-20 | Pro League | St Truiden – Westerlo | 0-2 | Westerlo kazandı |
| 2026-02-06 | Pro League | Westerlo – St Truiden | 0-4 | St Truiden kazandı |
| 2025-09-14 | Pro League | St Truiden – Westerlo | 0-3 | Westerlo kazandı |
| 2025-01-11 | Pro League | Westerlo – St Truiden | 1-2 | St Truiden kazandı |
| 2024-10-26 | Pro League | St Truiden – Westerlo | 2-0 | St Truiden kazandı |
| 2024-05-03 | Pro League | Westerlo – St Truiden | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-03-31 | Pro League | St Truiden – Westerlo | 2-0 | St Truiden kazandı |
| 2024-02-24 | Pro League | St Truiden – Westerlo | 1-0 | St Truiden kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.69 | 4.20 | 4.70 | 1.46 | 2.80 |
| Bet365 | 1.65 | 3.90 | 4.33 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.70 | 4.33 | 4.33 | — | — |
| BetVictor | 1.65 | 4.10 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.62 | 4.20 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.60 | 4.20 | 4.20 | — | — |
| SkyBet | 1.60 | 4.00 | 4.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Truiden – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %56; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi St Truiden 2.2 – 1.29 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %87, 3.5 üst %45.
St Truiden – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Truiden 5, Westerlo 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Antwerp – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- St Truiden – Westerlo 1.5 gol üstü %87
- Club Brugge – Genk 1.5 gol üstü %89
- Kortrijk – Beveren 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Twente – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %93
- AZ Alkmaar – Telstar 1.5 gol üstü %91
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %91
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – Utrecht 1.5 gol üstü %89
- Marseille – Paris SG 1.5 gol üstü %89
- Paderborn – Hoffenheim 1.5 gol üstü %88
- Cottbus – St Pauli 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- St Truiden maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 20 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
